Bilgi

dlvr.it Nedir? Nasıl Kullanılır?

dlvr.it


Eğer bir web siteniz varsa yazdığınız yazıların sosyal medayada otomatik bir şekilde paylaşmanız daha fazla kitleye ulaşmanızı sağlayacaktır. Örneğin yazdığınız içeriklerin facebook, twitter, google+, Pinterest, LinkEdIn, Tumblr gibi ağlarda kısa sürede paylaşılmasını sağladığınızda daha fazla ziyaretçi ve popüleriteye sahip bir web siteye sahip olacaksınız. Herhangi bir eklenti veya uygulama kullanarak ta paylaşımları otomatik yapabilirsiniz. Kendiniz paylaşmaya kalktığınızda bu hayli zamanınızı alacaktır.

Bu konuda en iyi platform kuşkusuz dlvr.it dediğimiz web sitesi. Herhangi bir mail adresi ile üye olabileceğiniz gibi twitter/facebook adresinizle kısa sürede üye olabilirsiniz. Kullanımı ise oldukça basit.

Facebook veya Twitter hesabınızla oturum açın. Ardından https://dlvr.it sitesine gidin. Twitter veya Facebook seçeneklerinden birini seçin. Dilerseniz üyede olabilirsiniz. Ancak bu yol daha kısa.

dlvr-it

Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra Add a Route deyip Add kısmından bağlamak istediğiniz sosyla medyayı seçmek. Ayrıca Add a Route kısmında sizden istenen site adı kısmına http://www.siteadiniz.com/feed yazın!

dlvr it ayarları

Olay bu kadar. Artık çok test yazısı yazıp 5-10 dakika bekleyerek paylaşıp paylaşılmadığını kontrol edin. Not: Yapamazsanız yada yapamadığınız bir yer varsa yorum kısmından yardım edebilirim. Herkese bol güneşli günler.

Not: Facebook, Twitter Ücretsiz.

8 Yorum

8 Yorum

 1. EEPSİZE

  29 Ağustos 2016 at 23:32

  BU YOUTUBE DA ÇALIŞIYORMU MESELA VİDEOLARI OTOMATİ BÜTÜN PLATFORMLARDA PAYLAŞMA GİBİ

  • CahillikZorŞey

   18 Eylül 2016 at 16:43

   ula olum, zaten youtube’nin kendi paylaşım olanakları mevcut.

 2. ege bugra

  31 Ekim 2016 at 19:49

  Merhaba, öncelikle açıklama için teşekkür ederim elinize sağlık, ben bu programı bir kaç aydır ücretsiz kullanıyordum, şimdi limit doldu uyarısı veriyor ve birşey yapamıyorum. Upgrade etmemi istiyor, programdan çok memnundum. Upgrade etmelimiyim? Bu konuda bir fikir verebilirseniz çok memnun olurum teşekkürler.

 3. ümit

  9 Kasım 2016 at 11:51

  benim bir haber sitem var buraya üye oldum ayarları yaptım ama bir haberden başka atmıyor sanırım ücretilmi oldu anlamdım bana yardımcı lursanız sevinirim şimdiden tşk ederim

  • Cüneyt Çağala

   9 Kasım 2016 at 21:54

   ücretli değil. bazı sosyal platformlar ücretli. twitter/face ücretsiz.

Bir Cevap Yazın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top