Bilgi

Kopyalanamayan Sitelerden Yazı Kopyalama


Aslında sağ klik engeli ile bir çok siteden herhangi bir yazıyı kopyalamanız zor gibi gelsede imkansız değil basit bir kaç adımla kopyalanamayan sitelerden yazı kopyalayabilirisiniz. Ancak bunun iki yolu var. Bir tanesi hemen alttaki videoda bulabilirsiniz. Eğer alttaki videoyu izledikden sonra web sitesinden kopya alamadıysanız o zaman bi sonraki adım %100 çözüm olacaktır. Ben hiç uğraşmayayım direkt ikinci adıma geçebilirmiyim? diyorsanız hadi buyrun sizi tuntan yok :))

1- Adım

2- Adım (%100 Çözüm)

Kopyalamak istediğiniz web sayfasına gidin ve kopyalayacağınız metnin üzerinde iken  herhangi birşey seçmeden! sağ klik yapın. Açılan pencerede İNCELE yazan yeri klikleyin.

kopyalanamayan web siteler (1)

İncele dedikten sonra sağda bir panel açılacaktır. Bu panelin en üst kısmına gidin ve body yazan yeri bulup üzerini sağ klikleyerek COPY deyin. Ardından Copy OuterHTML‘i seçin.

kopyalanamayan web siteler (2)

Ardından htmledit.squarefree.com adlı siteye gidin ve en üsttteki yazıları silip buraya sağ klik yapıp yapıştır deyin. Hemen altında nereyi kopyalamak istiyorsanız orayı seçebilirsiniz. Anlaşılmayan :))

html edit

3 Yorum

3 Comments

 1. Merve

  23 Aralık 2016 at 18:53

  Mükemmelsinnnnnn

 2. anonim

  30 Eylül 2017 at 14:25

  çok saolun

 3. Veysel

  24 Ekim 2017 at 10:05

  Teşekkürler, gerçekten işime yaradı.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top