Bilgi

D&R’ın En Popüler İndirim Festivalleri indirimist.com’da


D&R tarafından düzenlenen ve alıcıların ilgiyle beklediği indirim festivalleri hem D&R mağazalarında hem de online satış platformlarında devam ediyor.

Mağazanın geniş ürün kategorileri arasında kitap, elektronik, hobi-oyuncak, dergi, oyun, kırtasiye, müzik başlıkları altında satışa sunulan binlerce seçenek bulunuyor. Bu ürünleri uygun fiyata almanın da kapısını açan D&R İndirim Festivalleri her kesimden büyük bir ilgi görüyor. Özellikle edebiyat sevdalılarının büyük bir merakla beklediği D&R festivalleri her yıl yoğun bir katılıma sahne oluyor.

D&R Kitap Festivali

Markanın en beğenilen ve en geniş seçenekler sunan indirim festivali olan D&R Kitap Festivali her yıl düzenleniyor. Zaman zaman değişebilse de Kitap Festivali genellikle Kasım ayında düzenleniyor. Bu festival kapsamında çok sayıda kitap yüksek indirimlerle oldukça uygun fiyata satışa sunuluyor. 2. Kitap için %50 indirim gibi sürpriz avantajlar yakalayabileceğiniz bu süreçte üstelik mağazanın 100 TL üzerindeki alışverişlerde kargo bedava kampanyası da geçerli tutuluyor.

Daha fazla kampanyalar ve indirim kuponları için D&R indirim kuponu sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Dünyaca ünlü yazarlarla canlı yayın ve söyleşiler, tanıtım günleri, imza kampanyaları gibi türlü etkinlikle desteklenen Kitap Festivali D&R’ın en popüler indirim festivalleri arasında başı çekiyor.

D&R Şahane Cuma Festivali

Tüm dünyada büyük ilgiyle beklenen Black Friday kapsamında D&R mağazalarında ve online satış platformlarında düzenlenen Şahane Cuma Festivali, her yıl Kasım ayının son Cuma gününe denk gelen farklı tarihlerde düzenleniyor. Bu tarihi içine alan hafta boyunca ürün gruplarında %60’a varan indirimler yapılabiliyor.

D&R Özel İndirim Festivalleri

Her dönem farklı bir tema ile edebiyatseverlere sürprizler yapmayı seven D&R, bu sezon için Mevsim sonbahar Yapacak çok Şey Var sloganını öne çıkarıyor. Yayınevleri ve kitaplarda oldukça büyük bir indirim festivali olarak ilgi gören kampanya kapsamında seçilmiş ürünlerde %30, %35, %40 ve %60 gibi iddialı indirim oranları uygulanıyor.

Ayrıca Evde Hayat Var sloganıyla öne çıkan bir diğer festival de dergi grubunda yapılıyor. En çok okunan dergileri indirimli fiyatlarla alabileceğiniz bu kampanya ile 100 TL üzerindeki alışverişlerde kargo bedava kampanyası birlikte kullanılabiliyor.

D&R’ın en popüler indirim ve festivalleri konusunda en hızlı şekilde bilgilendirilmek için markanın online platformlarına üye olabilirsiniz. Bunun yanında sepetinize eklediğiniz ve almayı düşündüğünüz ürünlerde “Fiyatı düşünce haber ver” seçeneğini de aktif hale getirebilirsiniz…

Yorum Yapınız!

Yorum Yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top