Sosya Medya

İnstagram Videoları Nasıl İndirilir?


İnstagram dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri haline geldi. Bu yüzden yüz milyonlarca insanın her gün bu sosyal medya uygulamasını veya web sitesini kullanması sürpriz hiçte değil. Birçok kişi dünyada neler olup bittiğini kontrol etmek için sabah ilk yaptığı şey bu uygulamayı kullanmak.

İnstagram’da genellikle resimler ve kısa videolar indirilmeye çalışılıyor olsa da, IGTV bölümünde de, birçok insanın bu kısımdaki instagram videolarını mp4 formatında indirmeye çalıştığını söyleyebiliriz. Aslında bunu birden fazla yöntemle kolayca yapabilirsiniz.

Şimdi aşağıda gösterdiğimiz dört farklı yöntemi inceleyin ve size uygun olan seçenek ile instagram videolarını hemen indirmeye başlayın.

Eklenti

Eklenti, masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızda herhangi bir instagram videosunu hızlı bir şekilde indirmek için inanılmaz derecede hızlı bir yoldur.

Birçok web sitesi mükemmel eklentiler geliştirmiştir, bu da kolayca bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz anlamına gelir. Bir kez indirilen, otomatik olarak tarayıcınıza eklenecektir. Uzantıyı Google Chrome, Safari veya herhangi bir popüler tarayıcıya ekleyebilirsiniz.

Uygun hale getirmek için, fare imlecinizi instagram’daki bir videonun üzerine her getirdiğinizde küçük bir düğme göreceksiniz.

Videoyu indirmek için indirme butonuna dokunabilirsiniz. Ayrıca video kalitesi tercih ettiğiniz yöntemi seçmek için bir seçenek olacaktır.

Bir eklentinin en büyük bir yararı, herhangi bir kısıtlı veya özel videoyu da kolayca indirebilmenizdir. Bu seçeneği başka bir indirme yöntemiyle elde edemezsiniz.

Uygulama

Bir mobil android telefonunuz veya tabletiniz varsa, instagram videolarınızı çok daha hızlı bir şekilde indirmek için bir uygulama kullanabilirsiniz.

Herhangi bir popüler instagram video dönüştürücü web sitesinden bu işlemleri yapabilmeniz mümkün. Başlamak için, indirmek istediğiniz İnstagram videosunun bağlantısını almanız gerekecektir. İndirmek istediğiniz videonun seçeneklerine tıklayabilir, ardından bağlantıyı kopyala veya adresi kopyala seçeneğini seçebilirsiniz.

Daha sonra kopyaladığınız URL’yi uygulamaya yapıştırarak ve indirmeye başlamak için tercih ettiğiniz video kalitesini seçebilirsiniz.

Online Yükleme Aracı

Yükleme aracı, tüm videolarınızı çok kolay bir şekilde indirmek için kullanabileceğiniz mükemmel bir yöntemdir. Bu yöntemde herhangi bir eklenti veya uygulama yüklemenizi gerektirmez.

İster İnstagram videosu indirin, isterseniz YouTube‘den müzik videosu indirin, indirmek istediğiniz videonun bağlantısını kolayca kopyalayabilir ve aracın giriş çubuğuna ekleyerek videoları indirmeye başlayabilirsiniz.

Tercih ettiğiniz video kalitesini seçtikten sonra indirmeye başlayacaktır.

Aracı indirmek için cep telefonunuzda veya bilgisayarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Adres Çubuğuna Ekleme

Yukarıda gösterdiğimiz üç yöntem oldukça normal görünebilir, ancak şimdi göstereceğimiz yöntem instagram videolarınızı indirmenin farklı bir yoludur.

sfrom.net/ veya savefrom.net/ linkine klikleyin ve ardından indirmek istediğiniz video URL’sini bu alan adının önüne yapıştırın ve enter yapın.

Bu yöntemle tercih ettiğiniz video kalitesini de seçebilirsiniz ve dosya otomatik olarak indirmeye başlayacaktır.

Yorum Yapınız!

Yorum Yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top