Bilgi

Ücretsiz Veri Kurtarma Programı EaseUS Data Recovery Wizard


Her zaman ihtiyaç duyulan dosyaların silindiğine şahit olduğumuz dönemlerde, büyük problemler de beraberinde gelmektedir. Kullanmanız gereken ve gerçek anlamda büyük önem taşıyan her türlü dosyanın kurtarılmasında büyük rol oynayan EaseUS Veri Kurtarma Programı sayesinde, doğru sonuçlara erişebilmeniz de kolaylaşmaktadır. Her zaman kaybettiğiniz dosyalara üzülmeyi bırakarak, kaybettiğiniz dosyanın bulunduğu sürücünün bilgisayara takılı olduğundan emin olduktan sonra, sorunsuz biçimde EaseUS Data Recovery Wizard 12.8’i kurarak, çözümlere ulaşmaya başlayabilirsiniz.

Birbirinden farklı uzantıda olabilecek ancak kesin sonuç olarak ulaşabileceğiniz her büyüklükteki dosyanıza rahatlıkla ve güvenle elde etmek için sıklıkla başvurabileceğiniz programların da başında gelmektedir. İstediğiniz her an ücretsiz olarak 2 GB’a kadar veri kurtarabilmenize olanak sunan bu programı, tamamen ücretsiz olarak indirerek bilgisayarınıza kurmanız da mümkün olacaktır. En iyi deneyim şansını ve kolay kurulumla kullanımı birlikte sunan yapısı sayesinde, hiç olmadığı kadar hızlı çözümlere erişebilirsiniz.

Ücretsiz Veri Kurtarma Programını İndirme

Her zaman ücretsiz olarak indirebileceğiniz programı, en sağlıklı ve güvenilir şekilde kendi sitesinden edinebilirsiniz. EaseUS Data Recovery Wizard adresine girerek sorunsuz olarak ana sayfada yer alan Free Download bölümüne tıkladıktan sonra, kurulum dosyalarını indirebilirsiniz. Ardından programı bilgisayarınıza kurarak, kullanıma hazır hale getirmeniz de mümkün olacaktır.

Program Nasıl Kullanılır?

İndirdikten sonra, sizlerden hangi sürücüde dosya kaybettiğinizi öğrenme ekranıyla karşılaşacaksınız. Bu ekranda yer alan herhangi bir sürücüyü seçerek, TARA bölümüne tıklamanız sonucunda program çalışmaya başlayacak. Kaybolduğunu düşündüğünüz veriler hangi sürücüde yer alıyorsa onu seçebilirsiniz.

Tarama işlemine başlamanızın ardından karşınıza gelecek ekranda, ne kadar sürede sonuç alacağınız yazacaktır. Sol alt bölümde bulunan geri sayımı takip ederek, ortalama süreye de ulaşabilirsiniz. EaseUS Veri Kurtarma Programı silinen dosya sayısı ve boyutuna göre farklı sonuçlar sunabileceği gibi; kesin olarak silinmiş bütün dosyaları sizlerle buluşturacaktır. Sol bölümden tarama işlemini duraksatabilir ya da tamamen durdurabilirsiniz.

Tarama işlemi bittiği zaman, mevcut sürücüde daha önceden günümüze kadar gelen sürede hangi dosyalar silinmişse tamamına ulaşabileceğiniz bir ekran sunulacaktır. Bu bölüme, istediğiniz dosyayı seçerek, KURTAR butonuna basarak dosyanın kurtarılmasını sağlayabilir. Bu işlem sonucunda başarılı kurtarılan dosyalar diskinizdeki eski konumda yerini alacak.

Sonuç olarak dosyanızı kurtardıktan sonra, hiçbir şekilde kayıp yaşamadan problemsiz işlerinize devam edebilirsiniz. Pro sürümünde sınırsız kurtarma şansına ulaşabilir, 2 GB yeterli olursa ücretsiz sürümünü kullanabilirsiniz. 2 GB’ta kadar ücretsiz kurtarma işlemi için programı sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmanız yeterli olacaktır.

Ücretsiz Veri Kurtarma Programını İndir

Yorum Yapınız!

Yorum Yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top