Bilgi

YouTube Videolarını .MP3 veya .MP4 Formatında Dönüştürüp İndirin!


YouTube’de izlediğiniz videoları program, uygulama veya eklenti kullanmadan tek bir tıkla saniyeler içerisinde yüksek hızda indirmeniz mümkün. Dilerseniz doğrudan ses formatı olan .mp3 şeklinde, dilerseniz video formatı olan .mp4 şeklinde indirebilirsiniz.  Bunun için sadece burada bulunan flvto.biz/tr64 adresini ziyaret etmeniz yeterli.  Bu web sitesinde yaptığınız YouTube dönüştürme, indirme işlemleri Linux, MacOS ve Windows gibi bütün işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çalışır. Ayrıca dilerseniz akıllı cep telefonlarınız içinde bu işlemleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken YouTube URL’sini (Linkini) kopyalamak ve üstte verdiğimiz siteye gitmek.

YouTube videolarını .MP3 veya .MP4 formatına dönüştürerek indirmek için öncelikle indirmek istediğiniz YouTube videolarının URL’sini -fare ile sağ klikleyerek- kopyalıyoruz.

Kopyaladığımız bu URL’yi flvto.biz/tr64 adresine giderek orta alanda bulunan URL yapıştırma alanına yapıştırıyoruz.

URL yapıştırma işleminden sonra beş farklı formatta indirme, dönüştürme seçeneğimiz bulunuyor. Burada MP3 sadece ses formatı, MP4 video formatı, MP4 HD yüksek kalite video formatı, AVI video formatı, AVI HD yüksek kalite video formatına sahiptir.

MP3, MP4, MP4 HD, AVI ve AVI HD seçeneklerinden size uygun formatı seçerek “Şuna Dönüştür” dediğinizde YouTube videosu saniyeler içerisinde bilgisayarınızda indirme işlemine hazırlanıyor.

Dönüştür dedikten sonra yüzde şeklinde yükleme ekranı gelecektir.

Yükleme değeri %100 olduğunda çıkan butona kliklemeniz yeterlidir.

Yukarıda anlattığımız yöntem, ücretsiz YouTube video indir kullanmanın en basit yoludur. Akıllı cep telefonları içinde aynı yolu izleyerek YouTube videolarını hem ses hemde görüntü formatında telefonunuza indirebilirsiniz.

Yorum Yapınız!

Yorum Yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top