Yasal Uyarı ve İletişim

www.tech-worm.com‘un tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.tech-worm.com’a aittir. www.tech-worm.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.tech-worm.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

www.tech-worm.com’da herhangi bir içerik hakkında hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir. İçeriklerde herhangi bir kaynak belirtilmediyse ilgili içerik yazarın tamamen şahsi fikridir. Gerçeğinin araştırılması için resmi kaynağından öğrenilmesi tavsiye edilmektedir. Aksi taktirde meydana gelecek sonuçlardan www.tech-worm.com sorumlu tutulamaz.

Telif hakları, kişilik hakları gibi tüm şikayetlerinizi  bize iletmeniz durumunda en geç 7 iş günü içerisinde, gerekli işlem yapılacaktır. Telif hakkına sahip olduğunuzu belirttiğiniz herhangi bir materyali bize bildirmeniz durumunda ilgili yazı en kısa sürede sitemizden kaldırılacaktır.

Bilgi ve İletişim: techwormweb@gmail.com

Yukarı