Bilgi

Adil Kullanım Kotası Olmayan İnternet Paketleri


Adil Kullanım Kotası dediğimiz şey hepimizin bildiği gibi internetin belirli bir kullanımından sonra bağlantı hızını düşüren download (indirme) miktarına deniliyor.

Örneğin kullandığı internet paketi 16 Mbps hızında ve 100 GB Adil Kullanım Kotası olan bir kişi toplam indirme/download miktarı 100 GB’yi aştığında hızı 16 Mbps’den 3 Mbps’ye düşer.

Bir çok kullanıcı bu durumdan biraz şikayetçi olsada biraz daha fazla ücret vererek adil kullanım kotası olmayan internet paketlerini seçebilirsiniz. Şimdi sizlere AKN kotası olmayan paketlerden seçenekler verelim.

Adil Kotası Olmayan İnternet Paketlerinde TTNET’in Fiber Full Limitsiz Paketleri mevcut. Bu paketlerde en düşük ücret 229 TL ve 24 Mbps ile eğer daha yüksek aylık ücret ödeme olanağınız varsa hızınızı 1000 Mbps’ye kadar çıkarabilirsiniz.

TTNET Adil Kullanım Kotası Olmayan Sınırsız Tarifeler

adil kullanım kotası ttnet

Uydunet Adil Kullanım Kotası Olmayan Sınırsız Tarifeler

uydunet sınırsız tarife

Superonline Adil Kullanım Kotası Olmayan Sınırsız Tarifele

25 Mbps, 50 Mbps ve 100 Mbps hızları için internete yükleme (upload) hızı 5 Mbps’dir.

superonline adil kullanım kotasız

3 Yorum

3 Yorum

 1. Sark Astik

  20 Mayıs 2016 at 12:09

  Gerçekten çok başarılı bir makale olmuş. Dünyamın değiştiğini, aydınlandığımı ifade edebilirim. TTelekom sitesinde yer alan bilgileri ve hatta resmi kopyalayarak sayfa oluşturmak kimsenin aklına gelmezdi tebrik ediyorum. Diğer internet sunucularını boşver zaten kim napsın onları. Başlığı görenler doğal olarak tüm internet sağlayıcılarının adil kullanım kotası olmayan paketlerini liste halinde görmeyi bekleyecektir ama, onları da boşver parayı veren düdüğü çalar bi zahmet yerlerinden kalkıp araştırma yapsınlar. İnternet bahane reklam şahane.

  • Cüneyt Çağala

   20 Mayıs 2016 at 15:23

   :)) İyi niyetle yazdığına eminim. Ama senin için uzun uzadıya yazacağım emin ol. Şunuda hatırlatmak isterim Adil Kullanım Kotası olmayan internet paketlerinde en uygunu TTNET. Neden mi? Çünkü ben kullanıyorum. Hem erişim hemde altyapı yönünden başka hiçbir firmada yok. Yani 100 Mbps hızında sınırsız adil kullanım kotası olmayan bir tarife örnek gösterebilirmisin?

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı