Bilgi

Bütçenizi Zorlamayacak Laptop Fiyatları Daima Monster’da!


Oyun dünyasını yakından takip edenler, özellikle PC oyunculuğunun altın çağını yaşadığı konusunda fikir birliğine varmış durumdalar. Güncel oyunların, dokuzuncu nesil oyun konsollarının da teşvikiyle artık oldukça iyi görsellere sahip olması, bunun yanında Sony cephesinin, PC oyuncularıyla iyi anlaşması neticesinde konsola özel önemli oyunlarını büyük bir hızla PC platformuna taşıması, farklı türlerde oyunlarla vakit geçirmek isteyen oyuncuların, benzerine az rastlanır bir oyun bolluğuyla karşılaşmasına zemin hazırladı. İşte tam bu noktada, yüksek performanslı ve oyunculara özel hazırlanmış bir oyun bilgisayarı edinmek, oyun meraklıları için bir seçenekten ziyade gereklilik hâlini aldı. Kısıtlı bütçeye sahip kullanıcılar, eskiden olduğu gibi kendi bilgisayarlarını kendileri toplamak yerine daha avantajlı ve erişilebilir laptop fiyatları sayesinde doğrudan doğruya taşınabilir oyuncu bilgisayarlarını tercih etmeye başladı.

Geliştirdiği bilgisayar ve bilgisayar aksesuarlarıyla Türkiye’deki oyuncuların en sevdiği markalardan birine dönüşen Monster Notebook, oyuncu bilgisayarlarını uygun laptop fiyatları üzerinden kullanıcıların beğenisine sunmayı sürdürüyor. Oyunculara yönelik bilgisayarlarını; Abra, Tulpar ve Semruk olmak üzere üç ana kategoride üretip teknoloji tutkunlarıyla buluşturan Monster, kısıtlı bütçesine karşın en iyi bilgisayarları, en iyi laptop fiyatlarıyla almak isteyenleri memnun ediyor.

Monster Abra A5 V19.1, Uygun Laptop Fiyatlarına Alınabiliyor

Yeni bir bilgisayarı edinmek için ayırabileceğiniz sınırlı bütçeniz varsa, Monster Notebook imzalı Abra A5 V19.1 15,6 oyun bilgisayarı, sizin için en iyi seçeneklerden biridir. Monster’ın kendine özgü şık ve sade tasarımını beraberinde getiren ve hem oyun süreçlerinde hem de iş hayatınızda değerlendirebileceğiniz model, 15,6 inç genişliğinde, Full HD IPS mat ekrana sahiptir. Yenileme hızı 144 Hz olan ekran, özellikle rekabetçi oyunlarda düşmanlarınıza karşı üstünlük kurmanıza yardım eder. Yalnızca tasarımı ve ekranıyla değil güçlü donanımıyla da kendi sınıfında öne çıkan Abra A5 V19.1, 12. nesil Intel Core i5-12500H işlemci ve NVIDIA GeForce GTX 1650 Max-P ekran kartıyla dikkat çeker. 1080p çözünürlükte güncel oyunlarda ve rekabetçi yapımlar için daha alt çözünürlüklerde harikulade bir başarım sunan oyun bilgisayarı, 8 GB RAM ve 500 GB M.2 SSD sayesinde performans konusunda daha da iddialı hâle gelir. Oyuncular için en güvenilir benchmark araçlarından biri olan 3DMark uygulamasından 3813 puanlık Time Spy skoru alan bilgisayar, Valorant ve PUBG Battlegrounds gibi popüler rekabetçi oyunları 240 fps’nin üzerinde kare/saniye oranlarında çalıştırabilir. Zengin bağlantı noktaları ve gelişmiş soğutma sistemiyle işlemci ya da grafik işlemcinin hızını düşürmeden daima en yüksek performansla çalışmasına ortam hazırlayan model, laptop fiyatları değerlendirildiğinde, oldukça erişilebilir aralıklardadır.

Fiyat Performans Sınıfının Yeni Lideri: Tulpar T7 V20.5

Yeni çıkan tüm oyunları, görüntü takılmaları ve yavaşlamalarıyla karşılaşmadan oynamayı istiyorsanız, Monster Notebook tarafından Tulpar serisine kazandırılan Tulpar T7 V20.5 17,3″ oyun bilgisayarı, öncelikli olarak tercih edebileceğiniz modeller arasında yer alır. Tasarım bakımından Abra serisindeki çözümlerle benzerlikler gösteren ancak ekran büyüklüğü sayesinde kasası da genişleyen ve size daha rahat bir kullanım alanı sunan bilgisayar, 17,3 inçlik, 1080p çözünürlüklü, 144Hz yenileme hızına sahip IPS ekranla sizleri karşılar. Gerek oyunlardaki görüntüleri gerekse multimedya içeriklerindeki sahneleri en iyi şekilde takip edebilmenize olanak veren ekran, renk doğruluğu ve parlaklık seviyesi gibi konularda beklentilerinizi rahatlıkla karşılar. Dâhilî donanım bileşenleri tarafında Intel-NVIDIA ikilisine ait güçlü birimlere ev sahipliği yapan modelde; Intel Core i7-12700H işlemci ve NVIDIA GeForce RTX 3060 Max-P ekran kartı bulunur. 14 çekirdekli ve 20 iş parçacıklı işlemci, özellikle işlemci odaklı oyunlarda, sistemin, işlemci kaynaklı darboğazla karşılaşmasının önüne geçer. GeForce RTX 3060 Max-P ekran kartı ise potansiyel gücünü işlemci yardımıyla açığa çıkararak oyunlarda daima yüksek/kare saniye oranları yakalamanızı mümkün kılar. 16 GB kapasiteli sistem belleği ve 500 GB kapasiteli M.2 SSD depolama birimiyle toplam performansı daha da artan Tulpar T7 V20.5, 3DMark uygulamasındaki Time Spy testinden 8551 puanla ayrılır. Call of Duty: Warzone oyununda 130+ fps, Red Dead Redemption II oyununda ise 90+ fps elde edebilen bilgisayar, yeni nesil oyunlarda ne denli güçlü olduğunu bu şekilde kanıtlamış olur.

Eğer siz de yüksek meblağlar ödemeden, güçlü ve kompakt bir oyun bilgisayarı almayı düşünüyorsanız, Monster laptop fiyatlarını inceleyebilir, oyun ve çalışma ihtiyaçlarınıza çözüm olabilecek modellerden dilediğinizi, Monster Notebook ayrıcalıklarıyla satın alabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı