Bilgi

İnstagram Dondurma İşlemi Nasıl Yapılır? İnstagram Hesap Dondurma Linki


Herkese Merhaba. Bu yazımızda basit bir şekilde “İnstagram Dondurma İşlemi Nasıl Yapılır?” sorusuna cevap vermeye çalışacağız. İnstagram hesabınızı tekrar geri dönmek üzere erişime kapatmak istiyorsanız geçici hesap kapatma özelliği ile hesabınızı dondurmanız mümkün. İnstagram, haftada sadece bir kez dondurma işlemine izin vermektedir. Instagram hesabını mobil uygulama üzerinden dondurmak şu an için mümkün değil. Her ne kadar Instragram mobil aygıtlar üzerinden kullanılan bir uygulama olsa da hesap dondurma işlemini sadece aşağıda verdiğimiz link üzerinden yapabilirsiniz. Bu nedenle Instagram ayarlar sekmesine mobilden bakıyorsanız geçici hesap kapatma özelliğini bulamayacaksınız. Dondurmuş olduğunuz hesabınızı yeniden aktif etmek için mobil uygulamadan kullanıcı adı ve şifrenizi girerek Instagram hesabınıza giriş yapmanız yeterlidir.

İnstagram Hesap Dondurma Linki >>> Tıkla

Hesabınızı dondurmak için telefon, tablet veya bilgisayarınızdan hemen üstte verdiğimiz linki klikleyin. Açılan pencereye kullanıcı adı ve şifrenizi girerek Instagram hesabınıza giriş yapın. Aşağıdaki gibi genel pencerede “Hesabını neden kapatıyorsun?” sorusuna açılan panellerden uygun herhangi bir seçenek seçip, “Devam etmek için lütfen şifreni tekrar gir” kısmına şifrenizi yeniden girin. (Not: Şifrenizi unuttuysanız buradaki linki (tıkla) klikleyerek yeni şifre edinebilirsiniz.)

Son olarak “Hesabı Geçici Olarak Kapat” dediğinizde hesabınız dondurulmuş yani geçici olarak kapanmış olacaktır. Dondurmuş olduğunuz hesabınızı yeniden aktif etmek için mobil uygulamadan kullanıcı adı ve şifrenizi girerek Instagram hesabınıza giriş yapmanız yeterlidir.

İnstagram Hesabını Tamamen Silme Linki >>> Tıkla

İnstagram’da hesabınızı sonsuza dek silmek istiyorsanız ve artık geri dönüşünüz yoksa hesabınızı kalıcı olarak kapatma işlemi yapmalısınız. Yine hesabınızı kalıcı olarak silme işlemini yapmak için telefon, tablet veya bilgisayarınızdan hemen üstte verdiğimiz linke klikleyin. Açılan pencereye kullanıcı adı ve şifrenizi girerek Instagram hesabınıza giriş yapın. Aşağıdaki gibi genel pencerede “Hesabını neden siliyorsun?” sorusuna açılan panellerden uygun herhangi bir seçenek seçip, “Devam etmek için lütfen şifreni tekrar gir” kısmına şifrenizi yeniden girin. (Not: Şifrenizi unuttuysanız buradaki linki (tıkla) klikleyerek yeni şifre edinebilirsiniz.) Son olarak “Hesabımı Kalıcı Olarak Sil” dediğinizde hesabınız kalıcı olarak yani tamamen silinmiş olacaktır.

1 Yorum

1 Yorum

  1. sehriban

    25 Mayıs 2021 at 09:12

    Öylesine
    Çıkmak istiyom

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı