Bilgi

İnstagram’da Sizi Engelleyenleri Görme [Resimli Anlatım]


Bu yazımızda sizlere “İnstagram’da Sizi Engelleyenleri Görme” konusunda bilgi vermeye çalışacağım. Aslında bunun bir çok yolu var. Ama bilinen-denenmiş en kolay yolu ise kuşkusuz  InstaFollow  adlı uygulamayı kullanmak. Öncelikle telefonunuzdan burada bulunan linki klikleyerek uygulama mağazasından bu uygulamayı indirip kurun. Uygulamayı çalıştırdıktan sonra  instagram hesabınızda kullandığınız kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapın. Gelen panelde hesabınızın datası bulunacak. Menüden Blockers’a girince sizi engelleyenleri buradan görebileceksiniz.

Bu uygulamanın diğer bir güzel yanı ise sizi takip edip daha sonra takipten çıkan uyanık kullanıcıları da görebileceksiniz. Herhangi bir sorunuz vs. varsa yorum kısmından bize ilebilirsiniz.

Instagramda Engellenince Mesaj Gider mi?

Instagramda birini engellediğinizde, o kişi fotoğraflarınızı/videolarınızı göremez veya Instagram profiliniz için arama yapamaz. Birisini engellediğinizde bu durum kendisine kesinlikle bildirilmez.

7 Yorum

7 Yorum

 1. Ali Yalçın

  16 Mayıs 2017 at 17:14

  Para mı ne istiyor o nasıl olacak para verecekmiyiz

 2. Anıl

  30 Mart 2018 at 17:40

  Abi benim sevdiğim var ve beni engelledi profilini görmek yani fotoğraflarını görmek istiyorum ama olmuyor yardım eder misiniz?

 3. Qwerr

  29 Nisan 2018 at 21:42

  Appstore icin gecerli birbuygulama mi

 4. Dfffdd

  11 Mayıs 2018 at 20:19

  Engellenen kisilerin saat kacta veya nezaman engellendigini gorebiliyomuyuz

 5. Rukiye Yağız

  11 Ocak 2019 at 21:00

  Bana ulaşa bilirmisiniz önemli şeyler sorucam buradan yaşamıyorum çünkü isimler yazmam lazım ve kimi resimler var görmeniz gereken tam anlayamadığım için anlam veremedim lütfen en acil şekilde ulaşın

 6. Ayşe Harlı

  2 Aralık 2023 at 13:02

  teşekkürler.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı