Bilgi

Laptop Sırt Çantası Tavsiyesi


Laptopunuz için çanta almaya karar verdiyseniz iki seçeneğiniz var. Ya dizüstü bilgisayarlar için tasarlanmış sırt çantası alacaksınız yada normal standart laptop çantası alacaksınız. Sırt çantaları yeni trend olduğu için sıklıkla tercih ediliyor. Standart el laptop çantasından biraz daha şık durduğunu söyleyebilirim. Özellikle bu aralar Üniversite öğrencileri için oldukça rağbet edilen bir model.

Laptop çantaları fiyat olarak 10 TL ile 300 TL arasında değişiyor. Temel farklılığı elbette tasarım, kalite ve cep sayısı. Mesela M&W NB-1510-S Notebook Çantası yaklaşık olarak 10 TL civarında ve sıklıkla rağbet edilen bir çanta modeli. Klasik yapısı ve kullanılabilirliği en yüksek ucuz laptop çantalarından. Benim kullandığım çanta modeli Tucano. Teknosadan 127 TL’ye aldım. Olabildiğince şık, esnek ve kullanılabilir bir model. Fiyat biraz yüksek ama bir laptop çantası laptop değişse bile sürekli kullanılacak bir eşya. Bu nedenle kaliteli bir tercih en doğrusu.

Laptop çantası alırken dikkat edeceğiniz tek husus laptopunuzun kaç inç olduğu. Bunun dışındakiler tamamen zevk meselesi.

Marka olarak en çok tercih edilen ve önerdiğim laptop çantası Tucano, Case Logic, Addison, Samsonite ve Targus. Özellikle tavsiye ettiğim laptop çantası ise Tucano ve Case Logic. Çantaları olabildiğince şık ve kullanışlı. Ancak ucuz bir şey arıyorsanız M&W Modellerine bakmalısınız. Piyasada en ucuz fiyata bunlar bulunuyor.

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı