Bilgi

Letgo Hesabımı Nasıl Silebilirim?


Herkese Merhaba. Bu yazımızda basit bir şekilde LETGO hesabınızı tamamen nasıl sileceğinizi/kapatacağınızı anlatacağım. Letgo hesabınızı silmek için öncelikle uygulamayı açın ve sol üstten yatay üç çizgiye klikleyin. Açılan yarım panelden en altta “Yardım” seçeneğini seçin ve sayfanın en altına kadar gelin. Burada Teknik Destek&Hata Raporu yazan seçeneği seçin. Açılan pencerede konuya Profil Düzenle/Sil kısmını seçtikten sonra mesaj kısmına “Hesabımı Sil” deyip gönder deyin.

Devamınında Letgo’nun bağlı olduğu mail adresinize bir mail gelecektir. Bu mesaja “Hesabımı Sil Onaylıyorum” diye cevap yazın. 12 Saat içerisinde hesabınızın silindiğine dair mail gelecektir. Mail Şöyle Olacaktır.

Merhaba Cüneyt,

letgo ile iletişime geçtiğin için teşekkür ederiz. Hesabın silindi. Umarız letgo’ya geri dönersin. letgo’dan çıkış yapman yeterli; tekrar giriş yapmana gerek olmadığını hatırlatmak isteriz. Başka bir sorun yaşarsan veya soruların olursa, her zaman bize bildirebilirsin.

Saygılarımızla.

letgo Müşteri Hizmetleri

3 Yorum

3 Yorum

 1. Sevda

  11 Ocak 2019 at 10:44

  12 saat i geçti ama hâlâ bi mail almadım

  • Cüneyt Çağala

   11 Ocak 2019 at 14:21

   mail hemen geliyor normalde.

  • C

   18 Temmuz 2019 at 22:35

   Hesabıma giriyorum ama içeriğinde hiç bir şeye giremiyorum hatadiyor.kendim bişey paylaşamiyorum başka paylaşımları da göremiyorum.bu yüzden silmek istiyorum

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı