Bilgi

Skyscanner Arama Moturu


Skyscanner 600’in üzerinde havayolunu gerçek zamanlı olarak tarayarak, fiyat ve mekan bazında sonuçları karşılaştırmalı olarak sunan bir arama motorudur. Site ayrıca kullanıcılarına, herhangi bir ayda herhangi bir destinasyona olan uçak bileti fiyatlarını çizelgelerle, gün ve gün fiyatları karşilaştırabilme olanağı sunuyor. Ya da herhangi bir şehirden hafta sonu bilet fiyatlarını.

Site aralarında Çince, Rusça, Portekizce, Lehçe, İspanyolca ve Japonca gibi dillerin olduğu, 23 ayrı dilde hizmet vermektedir.

Kullanımı tamamen ücretsiz olan Skyscanner, doğrudan bilet satmamaktadır; bunun yerine, kullanıcılarına arzu edilen destinasyona en ucuz uçak bileti bulma olanağı sağlar. Burada tüm fiyatları ve havayolu şirketlerini karşılaştırmalı olarak listelenmiş gören kullanıcı, tercih ettiği opsiyona tıkladığında, alım işlemini güvenle yapması için servis sağlayıcının sitesine (tercih ettiği havayolu şirketinin ya da seyahat acentasının sayfasına) transfer edilir.

Skyscanner kullanımı kolay esnek bir platform yaratarak, maceraya atılmak isteyen kullanıcılarının, herhangi bir destinasyon ya da uçuş tarihi girmeden, her yere uçuş araması yapabilmelerini de sağlıyor. Skyscanner kullandığı son teknolijelerle uçuş arama sonuçlarını çok kısa bir sürede sunmaktadır. Şirketin merkezi Edinburg şehridir ve Polonya’da da bir ofisi bulunmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı