Bilgi

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası


Hayatta en önemli şey sağlıktır. Sağlığımızı korumak için beslenmemize, uyku düzenimize ve spor aktivitelerine özen göstermeliyiz. Fakat tüm bunları yapsak bile sağlığımızı korumak için yeterli olmayacaktır. Sağlığımızı korumak için düzenli olarak doktor kontrolüne, bazı tahlil ve tetkiklere ihtiyaç duyarız.

Sağlık hizmetleri için gereksinimlerimizi karşılamak ciddi bir yatırım gerektirir. Fakat tamamlayıcı sağlık sigortası ile sadece 15 TL katılım payı ödeyerek anlaşmalı tüm özel hastanelerden bu hizmeti sıra beklemeden alabilirsiniz.

Tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları, poliçenin kapsamı, sigortalının yaşına, sağlık geçmişine ve diğer faktörlere göre değişebilir. Ancak, Dijipol.com’da en uygun tamamlayıcı sağlık sigortası tekliflerini bulabilirsiniz. Tamamlayıcı sağlık sigortası tekliflerimiz, size sağlık hizmetlerinde ciddi tasarruf sağlar.

Tamamlayıcı sağlık sigortası nedir diye merak ediyorsanız, tamamlayıcı sağlık sigortası, standart sağlık sigortalarının sağlamadığı hizmetleri karşılayan bir sigorta türüdür. Örneğin, yoğun bakım, evde bakım, doğum masrafları, diş tedavisi, göz tedavisi gibi sağlık hizmetleri, tamamlayıcı sağlık sigortası poliçelerinin kapsamı içinde olabilir.

Tamamlayıcı sağlık sigortası, sadece sizin için değil, aynı zamanda sevdikleriniz için de önemlidir. Tamamlayıcı sağlık sigortası, acil durumlarda maddi kaygıları ortadan kaldırarak, sizin ve ailenizin sağlık hizmetlerine daha rahat bir şekilde ulaşabilmesini sağlar.

Dijipol.com olarak, size en uygun tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatlarıyla en kapsamlı sağlık sigortası poliçelerini sunarız. Hemen Dijipol.com’a girin ve tamamlayıcı sağlık sigortası tekliflerimizi inceleyin. Sağlık hizmetlerinde ciddi bir tasarruf sağlamak için bugün bize katılın.

35’ten fazla sigorta şirketinin fiyatlarını anında karşılaştırarak, size en uygun tamamlayıcı sağlık sigortasına avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Dijipol.com’un hediye çeki ve özel indirim fırsatlarından yararlanmak için hemen tıklayın.

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı