Bilgi

Valorant En İyi Grafik Ayarları | Valorant FPS Arttırma


Merhaba Arkadaşlar. Bu yazımıda sizlere “Valorant En İyi Grafik Ayarları | Valorant FPS Arttırma” konusunda kısaca bilgi vermeye çalıştık. Burada grafik ayarlarını yeniden yapılandırarak hem performansı hemde FPS değerlerini en üst düzeye taşıyarak daha iyi bir oyun deneyimi elde edebilirsiniz. Grafik tabanlı bir oyunda istediğim şey yüksek FPS değerleri ve düşük gecikme değerleri olduğunu biliyoruz. Bunları elde etmek için “en iyi grafik ayarlarını” oyun içerisinde yapılandırmanız gerekiyor. Ayrıca hemen alttaki videoyu izleyerek “daha performanslı bir oyun deneyimi” elde edebilirsiniz. Hazırsanız başlayalım.

Aşağıda vermiş olduğumuz grafik yapılandırması evrensel bir yapılandırma. Yani en iyi oyuncudan en kötü oyuncuya kadar herkesin bu şekilde grafik ayarlarını yapılandırdığını söyleyebilirim. Bilgisayarınızdan yüksek verim alarak daha iyi bir oyun oynamak istiyorsanız bu şekilde düzenlemenizi tavsiye ediyorum.

Burada benim bilgisayarım çok iyi o halde maksimum grafik ayarında oynamalıyım derseniz büyük bir hataya düşersiniz. PUBG oynayanlar iyi bilir, en iyiler daima grafik ayarlarını daha düşükte tutarlar. Bu şekilde kasılma, donmaların önüne geçerek yüksek FPS değeri elde ederler.

#valorant #grafik #ayarları

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı