Bilgi

Web Cam Tavsiyesi


Bütçenize göre değişik seçeneklerde Web Kamerası satın alabilirsiniz. Aşağıdaki fiyat listesinde olduğu gibi en çok satılan Web Kamerealar arasında Logitech c920 533 TL gibi bir fiyata sahip. Tabi bütçeniz varsa neredeyse şu anda alınabilecek en kaliteli web kamerası.

Ancak şu anda en popüler iki web kamerası Logitech’in C270 ve C170 serisi web kamerası. Bütçesi sınırlı olup kaliteli bir web kamera tavsiyesi isteyenler için en idel kameralar. Şahsen bende yıllardır bir Logitech Web Kamerası kullanıcısıyım. Tek kelime ile mükemmel kameralar üretiyorlar.

Logitech Web Kamera c270

Logitech Web Kamera c270

Eğer otalama bir bütçeniz varsa o zaman sizlere bir Logitech 310’u tavsiye ederim. Kesinlikle kurulumu v.s oldukça basit. Mesela listede yer alan A4 Tech Pk-910H konusunda şikaye geliyor. Neden mi? Windows 8’de kurulamıyor veya driver sorunu yaşatıyor. Ayarlamasında ise kullanıcılar hayli zorlanıyor.

Benim  şu anda kullandığım kamera yine Logitech. Bu nedenle siz siz olun Logitech alın derim. Bütçenizi belirledikten sonra değişik özellikteki kameralarına bakabilirsiniz.

Web Cam Tavsiyesi

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı