Bilgi

WhatsApp | Kişilerin İsimleri Yerine Numaralarını Görmek


Herkese Merhaba. Bu yazımızda WhatsApp uygulamasında telefon rehberinizde bulunan kişilerin isimleri yerine numaralarını görenler için -kısaca- çözüm yolu göstermeye çalışacağım. Eğer WhatsApp’ta kişilerinizin isimleri yerine numaraları görünüyorsa, WhatsApp‘ın kişilerinizle senkronizasyonunu yeniden ayarlamanız gerekiyor olabilir. Bunu yapmak için aşağıdaki adımları yerine getirmeniz yeterli.

1- Öncelikle Ayarlar > Uygulamalar > Whatsapp > Uygulama İzinleri seçeneğine giriş yaparak Kişilerim seçeneğini aktif hale getirin.

2- Telefonunuzun Ayarlar‘ını açın, sonrasında Kullanıcılar ve Hesaplar (veya Hesaplar ve Senkronizasyon) kısmına gelerek Hesap Ekle diyelim. Açılan pencereden WhatsApp‘ı klikleyelerek senkronizasyon listesine ekleyelim ve tekrar Kullanıcılar ve Hesaplar (veya Hesaplar ve Senkronizasyon) kısmına gelelim.

3- Kullanıcılar ve Hesaplar (veya Hesaplar ve Senkronizasyon) kısmına geldiğimizde WhatsApp logosu görünecek ve burayı klikleyip Rehber kısmını aktif hale getiriyoruz. İşleminiz tamamlanmıştır. Bundan sonra WhatsApp kısmında numaralar yerine telefon rehberinizdeki isimler görünecektir.

3 Yorum

3 Yorum

 1. Anonim

  12 Şubat 2023 at 14:32

  Teşekkürler.

 2. ebubekier

  11 Nisan 2023 at 16:43

  çok faydalı bir bilgi yardımcı oldu

 3. fevzi

  13 Eylül 2023 at 12:29

  teşekkürle faydalı oldu

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı