Bilgi

WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirme


WhatsApp kullanan kişiler bazen yanlışlıkla önemli mesajlarını silebilirler. Bizde bu yazımızda silinen mesajları nasıl geri getirilir konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Kullandığınız WhatsApp uygulaması günün belirlenmiş bir saatinde otomatik olarak tüm mesajları yedekler. Eğer mesajlaşmanız üzerinden belirli bir zaman geçtiyse muhtemelen mesajlarınız yedeklenmiştir.

Silinmiş mesajlarınızı geri getirmek için yapacağınız işlem oldukça basit. WhatsApp uygulamasını kaldırıp tekrar yüklemek. WhatsApp’ı tekrar yüklediğinizde sizden  GERİ YÜKLE seçeneği ile mesajlarınızı yüklemenizi isteyecek. Geri Yükle dediğinizde mesajlarını yüklenecek. Ve ileri dedikten sonra kurulumu tamamlayacaksınız.

Bu işlemi yaptığınızda yani WhatsApp’ı kaldırdığınızda size gelen fotoğraf ve videolar silinmez. Bunlar SD kartınızdaki WhatsApp dosyasında bulunan Media Klasöründe tutulur. Aynı zamanda Galeriden’de bakabilirsiniz.

WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirme

Başta dediğim gibi silinmiş meajlarınızın geri gelmesi için yedeklemenin yapılmış olması gerekiyor. Eğer yedeklenme zamanına denk gelmediyse hiç şekilde mesajları geri getirmeniz mümkün değildir.

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı