Bilgi

WhatsApp Tablete Nasıl Yüklenir? APK Nasıl İndirilir?


Herkese Merhaba. Bu makalemizde sizlere WhatsApp Tablete Nasıl Yüklenir? APK Nasıl İndirilir? Sorularına kısaca cevap vermeye çalışacağız. WhatsApp Messenger’i Android işletim sistemi ile çalışan tabletinizde de kullanabilmeniz mümkün. Aşağıda göstereceğimiz işlemleri gerçekleştirerek WhatsApp Messenger ile tabletinizden mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.

a- WhatsApp’ı 3G desteği olmayan (SIM Kart Özelliği Olmayan) Android işletim sistemine sahip tabletinize yüklemek için buraya klikleyin ve açılan sayfadaki “Download Now” butonuna tıklayarak WhatsApp APK dosyasını tabletinizde indirin.

b- Ardından Tabletinizin “Ayarlar” menüsüne giriş yapın ve “Güvenlik” sekmesinde ki “Bilinmeyen kaynaklar” seçeneğini klikleyerek/işaretleyerek APK dosyasını çalıştırabilmeniz için gerekli iziznleri verin.

c- Tabletinizin bildirimler kısmında indirilen APK dosyasını çalıştırın, devamında otomatik olarak yükleme işlemi başlayacaktır.

d- WhatsApp uygulamasını tabletinize yükledikten sonra çalıştırın ve telefon onay işlemini gerçekleştirin.

İşlemimiz bu kadar! Artık WhatsApp’ı tabletinizden de kullanabilir mesajlaşmaya başlayabilirsiniz. Eğer tablet bilgisayarınızın 3G yani SİM KART desteği mevcutsa yukarıdaki işlemleri yapmanıza gerek yok.  Doğrudan Google Play Store üzerinden WhatsApp’ı indirip, yükleyebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı