Windows 10

Windows 10 ISO (Orjinal) Indir


Bir çok kişi sağdan soldan bulduğu Windows 10 İşletim Sistemini bilgisayarına yüklüyor ancak çoğu virüslü oluyor. Bu nedenle bunlarda uzak durmanızı isiyorum. Orjinal Microsoftun kendi sitesinden Windows 10 ISO dosyasını indirebilirsiniz. Aşağıda verdiğim Microsoftun kendi sitesinde %100 orjinal Windows 10’u indirmek için aşağıdaki bağlantıyı klikleyin ve adımları izleyin. Sorusu olan varsa yorum kısmından bize iletebilir.

Microsoft Windows 10 Orjinal İndir: http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=691209

Not:

1- İndirdiğiniz MediaCreationTool.exe dosyasını çalıştırın. Ve açılan pencerede Başka bir bilgisayar için yükleme medyası oluştur seçeneği seçin. İleri deyin.

windows 10 iso (1)

2- İleri dedikten sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir panel açılacak. Yalnız burda kendi bilgisayarınız için indirecekseniz Bu bilgisayar için önerilen seçenekleri kullan‘ı seçin. Eğer başka bir bilgisayar içinse kliği kaldırıp ona göre Windows 10 32 veya 64 Bit seçin. İleri deyin.

windows 10 iso (2)

3- USB’ye yazdırmak isterseniz USB Flash Sürücüyü seçin. Yalnız bazen bu pek sağlıklı olmayabiliyor. Ayrıca USB’niz 4 GB ve üzerinde olması gerekiyor. Ancak en doğru olanı ISO DOSYASI‘nı seçip indirmek. Daha sonra tekrar tekrar kullanabiliriz. İleri deyin.

windows 10 iso (3)

4- İleri dedikten sonra ISO Dosyamızı nereye kaydetmek istediğimizi soracak ben Masaüstüne dedim. Siz başka bir klasör veya yer seçebilirsiniz.

windows 10 iso (4)

5- İnternet hızına göre maximum 1 saat içerisinde iner. Bu kadar :)) Not: USB ile Windows 10 format atmak için aşağıdaki videoya bakabilirsiniz.

windows 10 iso (5)

Etiket: windows 10 iso, windows 10 iso indir türkçe, windows 10 iso indir, windows 10 iso to usb, windows 10 iso kurulum, windows 10 iso dosyası, windows 10 iso türkçe, windows 10 iso yazdırma, windows 10 iso nasıl kurulur ile ilgi sorularınızı cevaplandırmaya çalıştık. Sorularınız için yorum kısmını kullanabilirsiniz. www. tech-worm.com

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı