Bilişim Teknolojileri

Youtube’den Programsız Nasıl Video İndirilir?


Youtube’den video indirmenin aslında bin-bir çeşit yolu var. Bugün sizlere en kısa yoldan Youtube’den video nasıl indirilir onu göstermeye çalışacağım. Youtube’den video indirmek için program kullanabilir veya doğrudan herhangi bir internet sitesi aracılığı ile online indirebilirsiniz.

1.Eğer Tek Video İndirecekseniz

Eğer tek bir video indirecekseniz program v.s kullanmanıza gerek yok.  Buradan herhangi bir program kurmadan direkt istediğiniz videonun URL’sini aşağıda görülen kısımdaki yere yapıştırıp şleri ikonuna kliklediğinizde İndir seçeneği geliyor.

online youtube indir-1

Ardından yapacağınız işlem basit. Yeşil olan kısımdaki indir seçeneğine bastığınız video otomatik bilgisayarınıza iniyor. online youtube indir-2

2.Eğer Tek, Birden fazla Video veya MP3’e Dönüştürerek Yotube’den İndirmek İçin

Birden fazla videoyu tek seferde youtube’den indirmek veya indirdiğiniz videoları otomatik MP3’e dönüştürmek için kullanacağınız en mükemmel program Free Studio Progamı. Buradan Programı indirip kurun. Kurulumu oldukça basit. Programı kurduktan sonra İNDİR sekmesine gelin ve ordan eğer Video İndirecekseniz Free Youtube Download seçeneğini seçin eğer MP3’e çevirecekseniz Free Youtube to MP3 Converter deyin.

free-studio-1

Youtube URL’sini kopyaladıktan sonra  1 numara ile gösterilen + (ARTI) yazan yeri klikleyin her video URL’si için bunu yapın. Bunu yaptığınızda URL sayfaya yapıştırılacaktır. Ve ardından Mavi Renkli olan 2 numaralı yeri  İNDİR seçeneğini seçin. Video veya MP3 otomatik inecektir.

free-studio-2

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı