Bilgi

1 Ocak 2018 Pazartesi Günü “Bankalar” Açık mı?


Bu yazımızda sizlere kısaca 1 Ocak 2018 Pazartesi Günü “Bankalar” Açık mı? Sorusuna yanıt vereceğiz.

Yılbaşına oldukça kısa bir süre kala, bir çok kişi bankaların bu günde hizmet verip vermeyeceğini merak ediyor. 1 Ocak 2018 Pazartesi Günü bankalardaki işlemlerini yapmak isteyen vatandaşlarımız, internet üzerinden  ve “1 Ocak günü bankalar açık mı?” veya “1 Ocak bankalar açık mı?” sorularını soruyor. Peki 1 Ocak 2018 Pazartesi günü bankalar açık mı? İşte detaylar…

1 Ocak 2018 Pazartesi Günü “Bankalar” Açık mı?

1 Ocak 2018 Pazartesi günü bankalarda işlemlerini yapmak isteyen vatandaşlar, bankaların açık olup olmadığını internetten araştırmaya başladı. Bankaların şubelerinden yapılacak işlemler için bankaya gidecek olan kişiler, 1 Ocak 2018 Pazartesi günü bankaların hizmet verip veremeyeceğini merak etmeye başladı.

1 Ocak 2018 Pazartesi günü resmi tatil olduğundan bu günde okullar kapanacak ve kamu ait tüm daireler resmi izinli olacak. Bundan dolayı 1 Ocak 2018 günü bankalar da kapalı olacaktır. İnternet şubeleri ve ATM’ler dışında bankacılık işlemleri gerçekleştirilemeyecek.

EFT, havale gibi yapılan tüm bankacılık işlemleri 2 Ocak 2018 günü 08.00 civarında hesaplara yansıyacaktır. Bu nedenle 1 Ocak 2018 günü bankalar da kapalı olacak ve internet şubesi ve ATM’ler dışında bankacılık işlemleri gerçekleştirilemeyecek.

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı