Bilgi

Ammyy Admin Kullanımı (Resimli Anlatım)


Uzak masaüstü bağlantı programları içerisinde en çok bilinenler Teamviewer, Logmein ve kuşkusuz Ammy Admin. Kullanım ve kurulumu en basit uzak masaüstü bağlantı araçlarından. Oldukça küçük boyuttaki paket programı saniyeler içerisinde bilgisayarınıza indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu programın negatif yönü genellikle bir çok bilgisayarda antivirüslerin “virüs” muamelesi yapıp silmesi ve Google Chromeden bu programı indirememeniz.

Ancak oldukça güvenilir bir program.

Hatta bir çok kişi (yaygınlaşmaya başladı) Teamviewer dediğinizde bilgisayarınızda “Ammy Admin var mı?” diyor. Şimdi sizlere Ammyy Admin Programının kullanımını resimli bir şekilde anlatalım.

Bu linkten programı indirin. Tıkla Önemli Not: Programı indirirken Google Chrome doesn’t support downloading this file. Please use another browser (like Internet Explorer, Opera) for downloading this file. Sorry for inconvenience, Ammyy LLC ! şeklinde bir hata görebilirsiniz. Yani diyor ki  Internet Explorer, Opera, Mozilla gibi bir tarayıcıdan indirin.

ammy admin

Programı çalıştırınca üstteki gibi bir ekran gelecek. Bir kişinin sizin bilgisayara veya sizin başka bir kişinin bilgisayarına bağlanmanız için ikinizinde bu programı indirmiş ve kurmanız gerekiyor. ID’nizi karşı tarafa verdiğinizde kişi size bağlantıyı onaylanamnız için ekrana kabul etme seçeneği gelir. Ve bilgisayarınızıa bağlanır.

Aynı şekilde siz karşı tarafın ID’sini Client ID/IP yazan yere yazdığınızda karşıdaki kişi kendisine gelen onaylama ekranını kabul ettiğinde bağlanırsınız.

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı