Bilgi

Araba İçin CD Yapma (Programsız ve Resimli Anlatım)


Herkese Merhaba, Bu yazımızda kısaca araba için programsız, şartsız nasıl CD hazırlanır? bunu anlatacağım. Yapacağımız işlem olabildiğince basit! İstediğiniz bilgisayardan çok kısa süre içerisinde hazırlayabilirsiniz.

Şahsen Audi, Jetta ve birkaç Jeep’te bizzat deneyip sonuç aldığım ve hemen hemen bir kişinin yaptığı yöntemdir. Yalnız baştan şu hatırlatmayı yapayım! Dışarıda herhangi bir yerde aldığınız CD %90 arabanızda çalacaktır. Yalnız bazı araçlar COMPACT CD dediğimiz CD’lerden çalarşar. Bu nedenle alırken Compact CD diye belirtin. Ve son olarak hazırlayacağınız CD’lere en fazla 16-17 Şarkı atabiliyorsunuz. Bu nedenle şarkı sayısı önemli. Zaten gösterdiğim yöntemde atacağınız şarkıların boyutu büyükse uyarı verecektir. OK. Hazırsak başlayalım.

Bilgisayarınızın Başlat’taki arama kısmına Windows Media Player yazın ve çıkan yeri klikleyin.

windows media player

CD’nizi bilgisayara takıp Windows Media Player açıldığında şekilde gösterdiğim yerdeki YAZ sekmesini klikleyip müziklerinizi buraya sürükleyip bırakın ve YAZMAYI BAŞLAT deyin! İşlemimiz tamamdır. Yazdırma işlemi bittiğinde TRACK formatında hazırlanmış olan CD’niz Sürücüden otomatik çıkacaktır.

araba için cd

Etiketler: araba için cd hazırlama teknikleri, araba için baslı müzikler nasıl yapılır?, araba için cd yapma olayı nedir?, araba cd çalar için cd hazırlama, arabalar için cd hazırlama, arabaya cd hazırlama programı, araç için cd hazırlama, arabaya mp3 cd hazırlama, cd hazırlama programları konusunda bilgi verildi. 

1 Yorum

1 Yorum

  1. Batikan

    14 Aralık 2016 at 16:07

    Yanıt vermiyor diyor nasıl yapabilrim yardımcı olurmusunuz

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı