Bilgi

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Nasıl Okuyabilirim?


Özellikle Whatsapp kullanıcılarının en çok merak ettiği soru sevgilimin, dayımın, eşimin, arkadaşımın, ailemin kısacası bir başkasına ait olan WhatsApp mesajlarını nasıl okuyabilirim sorusudur. Bu konuda sıklıkla gelen soruya kısaca cevap vermeye çalışalım.

Öncelikle bu konuda yapılan çalışmalar genellikle –ki hep böyle- sonuçsuz kalmaktadır.  İnternet ortamında bu işlemle ilgili birçok platformda çeşitli anlatımlar okuyabilirsiniz. Aslında bu olay hemen hemen olanaksız. Ancak bir uygulama şu anda buna izin vermekte olduğu iddia ediliyor. 

Şimdi bu iddia ile ilgili net bilgiler vermeye çalışalım. Mesajlarını okumak istediğiniz kişinin telefonunda Android veya iPhone telefona belirtilen uygulamayı indirip yükleyerek aklınıza bile gelmeyen işlemleri yapabilirsiniz. Dediğim WhatsApp mesel Bu uygulamanın ilginç özellikleri ise şunlar:

  • Whatsapp yazışmalarını tarih ve saat aralığına göre filtreleme,
  • Yapılan yazışmaları profil resmi, durum gibi detayları görebilme,
  • Gönderilen resimleri, fotoğrafları, ses mesajları, videoları görebilme,
  • Bilgisayar üzerinde cep telefonunuzu kullanarak tüm yazışmaları anlık olarak takip edebilirsiniz.

Uygulama ile Android ve iPhone telefonların tamamında yazılımlarında çalıştığını belirtmekte fayda var. Yazılımı kurmak istediğiniz telefona erişiyor olmanız gerekmektedir. Kurulum olabildiğince kısa sürmektedir fakat bazı durumlarda çift sim kartlı telefonlarda uyumsuzluk yaşanabilmektedir. Kurulum ve ayarlamalar aşamasında anlık olarak destek sağlanmaktadır.

Kaynak: http://www.flexispy.com/tr/

başkasının whatsapp mesajlarını okuma (1) başkasının whatsapp mesajlarını okuma (2)

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı