Bilgi

Biyokinezi Nedir? Nasıl Yapılır?


Bu yazımızda sizlere çoğunuzun ilk kez duyacağını düşündüğümüz, duyunca ‘öyle şey mi olur?’ diyebileceğiniz bir konu hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Tabii inanıp inanmamak size kalmış.

İsterseniz ilk olarak tanımını yaparak konuya giriş yapalım. Zihin gücü ile vücutta bulunan kinetik enerjiyi kullanarak hücrelere ve DNA’ya hükmetmek anlamına gelen biyokinezi bir yetenek ve tekniktir. Sağlanan bu enerji ile vücudun programlanmasına ve değişiklik yapılmasına olanak sağlanır. Bu biyokinezi tekniği herkeste bulunmayan bazı kişilerde bulunan özel bir yetenektir.

Bu yeteneğe sahip olan kişiler yapacakları bazı çalışmalarla bedenlerinde beğenmedikleri istemedikleri bölgeleri değiştirebilirler. Bu teknik uzun süren çalışmalar neticesinde geliştirilebilir.  Biyokinezi yeteneğini çok geliştirmiş bir kişi akıl sır ermeyecek şeyleri yapabilir.

Biyokinezi yeteneğini geliştirmek için ilk başta inanmak gerekiyor devamında meditasyon, konsantrasyon, hayal gücü çalışmaları yapılabilir. Biyokinezi sayesinde göz renginizi, saç renginizi değiştirebilir, vücudunuzdaki herhangi bir izi yok edebilir, yaraları iyileştirebilirsiniz. Tabiki bu biyokinezi yöntemi uzun süren çalışmalar isteyen, aylar hatta yıllar isteyen bir yetenektir.

Bu tekniğin en çok bilinen örneği göz rengi değiştirmektir. Peki bu nasıl yapılıyormuş ona bakalım; Öncelikle rahat edeceğiniz bir pozisyonda oturun ya da sırtüstü uzanın. Derin derin nefes alıp, yavaş yavaş nefesinizi boşaltın ve gevşeyin, kaslarınızı gevşetin. Gözlerinizi kapatın ve vücudunuzda enerjini toplandığını hissedin. Bedeninizin vücudunuzdan çıktığını hissedin karşınızdaymış gibi gözünüzde canlandırın. Bu vücudunuzun gözlerini açtığını ve açılırken göz renginin değiştiğini görün.  Göz rengi değişmiş olan bu vücudunuzun sizin içinize girdiğini düşünün sonra gözünüzü açıp aynada kendinize baktığınızı göz renginizin değişmiş olduğunu düşünün. Sonra gözlerinizi gerçekten açıp bakın göz renginizin değişip değişmediğini kontrol edin. Tabii bu ilk seferde olacak iş değil.

Uygulaması böyle fakat herkeste bulunamayan ancak bulunan kişilerde de oldukça garip bir his uyandıran biyokinezi uygulayıp sonuç alamayan kişilerde takıntılara, psikolojik sorunların doğması gibi sağlık sorunlarına neden olabilmektedir.

Peki biyokinezi gerçekten var mıdır? Biyokinezinin  var olup olmadığı ile ilgili birçok görüş bulunmaktadır. Böyle bir durumun olamayacağı yönünde oldukça fazla düşünceler bulunmasına rağmen biyokinezinin bilimsel olarak geçerliliği olan bir konu olduğu vurgulanmıştır.

Evet teknik kısaca böyle yazımızın başında da söylediğimiz gibi inanıp inanmamak size kalmış. Şöyle bir gerçek var bu teknikle uğraşarak hem zamanınızı hem de sağlığınızı bozabilirsiniz. Bunlara ne gerek var… Zaten insan en güzel varlıktır niye var olan bedenimizle barışık olmuyoruz da bir şeyleri değiştirmek için uğraşıyoruz anlamak mümkün değil…

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı