Bilgi

Bluetooth Kulaklık Tavsiyesi 2018


Herkese Merhaba. Bu yazımızda sizlere “Bluetooth Kulaklık Tavsiyesi” konusunda bilgi vermeye çalışacağım.

Güzel bir pazar sabahı yürüyüş yaparken, okula giderken, metroda evinize veya işinize giderken, bir şehirlerarası otobüste seyahat ederken ve sayamayacağım bir çok sebepten dolayı yanımızda cep telefonu ve cüzdandan sonra olması gereken temel ihtiyaç maddesi “Müzik”. Müziğide kusursuz ve sorunsuz dinlemenin en doğru yolu kaliteli bir kulaklıktan geçiyor.

Piyasada hali hazırda eskiden beri kullandığımız “Kulakiçi Kulaklıkların” yanı sıra günümüzde bir trend halinde gelen “HeadSet Kulaklıklar” artık yaygın bir şekilde kullanılıyor. Ancak kablo karmaşasından dolayı bir çok kişi bu çeşit kulaklıklardan uzak durduğunu söyleyebilirim. Kablolu bir elektronik eşya özellikle hareket halinde iken çoğu zaman sinir bozucu olabiliyor.

Yeni nesil “Bluetooth Kulaklıklar” kablolu kulaklık derdinden uzak duranların ilk tercihi olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Çocuk, genç, yaşlı ayırımı olmaksızın her kesimden insanların son zamanlarda tercih etmiş olduğu bu kulaklık türünü özellikle sporla ilgilenen ünlülerin kullanmasıyla oldukça popüler haline geldi.

Bluetooth kulaklık denildiğinde şahsen aklıma ilk gelen model “Bluedio T4S Gürültü Önleyici Bluetooth Kulaklık” olduğunu söyleyeyim. Bu model şu anda hali hazırda piyasada rahatlıkla bulabileceğiniz en uygun seçenekte kulaklıklardan bir tanesi. Özellikle kaliteli gövde yapısı, şık tasarımı ve siyah-beyaz-kırmızı renk seçeneği ile karşımızı çıkıyor. Bu kulaklık hem Bluetooth -kablosuz- özelliği hemde kablolu (C-Type) özelliğini desteklemesi nedeniyle telefon, bilgisayar gibi müzik üreten cihazlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şahsen benim en çok tercih ettiğim neden telefondan -bluetooth özelliği ile- kablosuz müzik dinlemek ve gelen aramalara kablosuz görüşme sağlamak.

Bluedio T4S Kulaklık ile beraberinde hem telefon, hem bilgisayar için kullanabileceğiniz USB-Type-C ve 3 mm Jak-Typce türünde 1.5 metre uzunluğunda iki kablo geliyor. Yaklaşık 334 gram ağırlığındaki Bluedio T4S’in her bir kulaklığı 90 mm çapında. Bluetooth ile müzik dinlemek istediğinizde tam şarjda 16 saat müzik dinleme olanağı sağlıyor ve pil tükendiğinde yaklaşık 1.5 saatte şarj edilebiliyor.

Bluetooth Kulaklık Tavsiyesi 2018

Aşağıda tavsiye edeceğim Bluetooth Kulaklıklar mikrofonlu olup kulaküstü kulaklık kategorisindedirler. Kulakiçi kulaklıklar için daha sonraki zamanlarda bir içerik üretmeyi düşünüyorum. Normal bir kulaklık 100 TL ile 5000 TL aralığında bir fiyata sahip. Tabi bütçeniz varsa 5000 TL’lik bir kulaklık alabilirsiniz. Ancak işe yarar bir şeyler istiyorsanız 200 TL’den başlayan bir kulaklık tercih etmeniz biraz zorunlu gibi. Ancak yinede öneriler arasında son zamanların en uygun modelleri arasında gösterilen Snopy SN-500B Bluetooth Kulaklığı ekledim.

1- Bluedio T4S Bluetooth Kulaklık | Yaklaşık Fiyat 215 TLTıkla

2- Pioneer SE Bluetooth Kulaklık | Yaklaşık Fiyat 430 TLTıkla

3- Snopy SN-500B Bluetooth Kulaklık | Yaklaşık Fiyat 120 TLTıkla

4- JBL Bluetooth Kulaklık | Yaklaşık Fiyat 230 TLTıkla

5- Bose QuietComfort 35 Bluetooth Kulaklıklar | Yaklaşık Fiyat 3000 TLTıkla

6- Bang & Olufsen BeoPlay Bluetooth Kulaklık | Yaklaşık Fiyat 2290 TLTıkla

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı