Bilgi

Canon LV-S300 Projeksiyon Cihazı Nasıl? İnceleme ve Yorum


Bu yazımızda sizlere piyasada çok tercih edilen ve uygun fiyata satılan “Canon LV-S300 Projeksiyon Cihazı” hakkında bilgi vermeye çalışacağım. Bir projeksiyon cihazı satın almaya karar verdiğinizde biraz ince eleyip sık dokumanızda fayda var. Standart bir projeksiyon cihazı işlevsel olarak piyasada bulunan tüm projeksiyon cihazlarının yaptığı işi yapar ancak sonradan ortaya çıkacak teknik sorunlar veya elde edilen görüntünün kalitesi hiçbir zaman kaliteli bir cihazın yerini tutmaz. Taşınabilirliği kolay ve hızlı kullanımı uygun olan bir seçenek her zaman tercih sebepleri arasındadır. Özellikle okul, sınıf gibi eğitim ortamlarında sorunsuz bir sunum gerçekleştirmek için uygun bir cihaz almanızda fayda var.

Canon LV-S300 Projeksiyon Cihazı 2,5 kg gibi bir ağırlığa sahip olduğundan her yere kolayca taşınır. Bu özellikleriyle çok sayıda farklı odada ve ortamda kullanabilecekleri yüksek değere sahip bir projektör isteyen şirketler ve okullar için mükemmel bir seçimdir. Doğrudan kapatma özelliği projektörü kapattıktan sonra anında fişten çekebilmenizi ve böylece soğumasını beklemeden yanınızda götürebilmenizi sağlar.

Doğal SVGA çözünürlüğüyle (800 x 600 piksel), LV-S300 kullanıcıların toplantı odaları veya sınıf gibi ortamlarda net görüntüler elde etmelerini sağlayacak. Projektörün 3000 lümen parlaklığı ve 2300:1 kontrast oranı kompakt bir cihaza göre olağanüstü seviyedeyken DLP teknolojisi de keskin ve doğru görüntüler sağlıyor. 1.1x zum lens ile projektörü yerleştirirken daha fazla esnekliğe sahip olursunuz ve bu da toplantı odaları gibi dar alanlarda büyük avantaj sağlar.

Dikey (+/- 30 derece) keystone düzeltme özelliğini kullanarak görüntülerin dar alanlarda bile mükemmel geometriye sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Ekran olmayan yerlerde mükemmel sonuçlar elde etmek için ekran rengi düzeltme özelliğini kullanabiliyorsunuz. Bu özellik, görüntüler renkli duvarlara yansıtıldığında meydana gelen görüntü renklenmesini düzeltir ve böylece bir ekranınız yokken bile doğal renklere sahip net görüntüler elde edersiniz.

Eco Modu ile 6000 saate kadar uzatılabilen 5000 saatlik lamba ömrü toplam sahip olma maliyetlerini de azaltır. Ayrıca, Eco Modu enerji tüketimini 275 W’ye kadar azaltır. Projektör, Bekleme modunda 1 W’den az enerji tüketir. Eco Modu fan gürültüsünü 29 dBA’ya düşürerek sessiz ve dikkat dağıtmayan bir ortam oluşturur.

LV-S300’ün iki adet VGA bağlantı noktasını da içeren çok sayıda giriş seçeneği ile çok sayıda kaynaktan sabit ve hareketli görüntülerin projeksiyonunu yapabilirsiniz. Dahili 2 W hoparlörü kullanarak sunumlara yüksek kaliteli ses ekleyebilirsiniz.

  • Çözünürlük: 800 x 600 Çözünürlük
  • Parlaklik: 3000 Ansi Lumen
  • Kontrast: 2200:1 Kontrast
  • S-video : Mini-Din 4 pin *1
  • Kompozit Girişi : 1 x RCA
  • Teknoloji : DLP
  • Lamba Ömrü : 5000 saat

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı