Bilgi

“Downloading Do Not Turn Off Target” Hatası ve Çözümü!


Merhaba Arkadaşlar. Bu yazımızda sizlere “Downloading Do Not Turn Off Target” Hatası ve Çözümü! konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Öncelikle bu hatayı aldığınızda beklemenize ve panik etmenize hiç gerek yok. Bazen yazılım hatası, bazen çocukların telefon veya tabletle oynaması veya bazen farklı tuş kombinasyonlarına basma sonucunda bu hata karşımıza çıkabiliyor. Yapacağımız işlem telefon veya tabletinize en ufak bir zarar vermez. Sadece “Downloading” modundan çıkmanızı sağlayacaktır. Ayrıca konuyu uygulamalı olarak izlemek isterseniz hemen alttaki videoyu izleyerek “Downloading Do Not Turn Off Target” hatasının çözümünü öğrenebilirsiniz. Zaten işlemlerimiz ise oldukça basit. Hazırsanız başlayalım.

Öncelikle telefon veya tabletten Güç + Ses Azaltma ve Menü tuşuna aynı anda yaklaşık 10-15 saniye basılı tutuyoruz. Bu işlemi ilk kez yapıyorsanız ikinci üçüncü denemede başarılı olabilirsiniz. Çünkü bu işlemde Güç + Ses Azaltma ve Menü tuşuna aynı anda basmanız gerekiyor. Yaklaşık bir 5-10 saniye sonra ekran kararacak ve alttaki gibi bir yönerge ekranı gelecek.

Burada Volume Up (Ses Arttırma) tuşuna basarsanız aldığınız hata ekranına geri dönersiniz. Eğer Volume Down (Ses Azaltma) tuşuna basarsanız telefonunuz veya tabletiniz yeniden başlatılmış olacaktır. İşlemlerimiz bu kadar basit.

Eğer bu yöntemle sorun çözülmez ise, tablet veya telefona takılı olan SD Kart, SIM Kart ve çıkarılabiliyorsa bataryayı çıkartın. Ardından sorasıyla sadece Güç tuşuna 30 saniye basılı tutun, farklı bir şekilde Güç + Ses Azaltma veya Güç + Ses Arttırma tuşlarına 30 saniye basılı tutun. Gelen yönergeleri takip ederek tableti veya telefonu yeniden başlatın. Anlatacaklarım bu kadar. Umarım faydalı olmuştur.

downloading do not turn off target türkçe, downloading do not turn off target, downloading do not turn off target türkçe j7 prime, downloading do not turn off target j7 prime, downloading do not turn off target türkçe a7, downloading do not turn off target a5, downloading do not turn off target j7 pro, downloading do not turn off target tablet samsung, downloading do not turn off target j2, downloading do not turn off target ne demek, downloading do not turn off target çözüm türkçe, downloading do not turn off target ne kadar sürer, downloading do not turn off target tablet, downloading do not turn off target samsung a10….

2 Yorum

2 Yorum

  1. batman

    20 Temmuz 2021 at 23:50

    aynı sorunu S8+ üzerinde yaşadık dediklerinizi gerçekleştirdim ama ekran açılmadı. yardımcı olabilir misiniz?

  2. .

    30 Kasım 2022 at 21:47

    Teşekkürler ya çok korkmuştum,:DDD

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı