Bilgi

Euro Truck Simulator 2 Hız Hilesi


Herkese Merhaba. Bu yazımızda şahsen -zamanında çok oynadığım- ve sevdiğim bir oyun olan Euro Truck Simulator 2 Hız Hilesi konusunda kısaca bilgi vermeye çalışacağım.

Euro Truck Simulator 2 Hız Arttırma hilesini MOD Klasörüne atıp oyuna başladığınız andan itibaren oyundan hız limitini kaldırmış olacaksınız. Bu şekilde tırınızı istediğiniz hızda sürebilirsiniz.

Bilindiği üzere saatte ETS’de maximum 90 km hız ile sınırlı siz bu eklentiyi mod klasörüne attığınız anda istediğiniz hıza kadar ulaşabilirsiniz. Bu hız hilesi program kurulumu gerektirmeyen ufak bir dosya. Bilgisayarınıza da kesinlikle zarar vermez.

Bu hileyi kurmak için tek yapacağınız şey dosyayı indirip Belgelerim Klasöründe ki Euro Truck Simulator 2 klasöründeki MOD KLASÖRÜNE atmak. Bu kadar basit… Sonra oyuna giriyorsunuz ve hız limiti kalkmış bir şekilde oynayabileceksiniz…

Euro Truck Simulator 2 Hız Arttırma Hilesini >>> İndir

Linki klikledikten sonra sağ üstteki indir butonunu klikleyin. WinRar halinde inecektir. WinRar‘dan çıkartıp içindeki ets2-hiz-yamasi.scs klasörünü aşağıda gösterilen yere atın.

Eğer MOD Klasörünü bulamadıysanız;

C:\Users\bir\Documents\Euro Truck Simulator 2\mod kısmını kopyalayın (bir kısmına kendi bilgisayar kullanıcı adınızı yazın en alttaki fotoda bilgisayar kullanıcı adınızı nasıl öğreneceğiniz yazıyor) bir klasör açarak en üstüne yapıştırıp ENTER yapın. Açılan klasör MOD Klasörünün olduğu klasör olacaktır. indirmiş olduğunuz yama dosyasını buraya atın. İşlemimiz bu kadar.  Ardından oyunu yeniden başlatarak oyuna girerek tırınızı hızlı bir şekilde sürebilirsiniz.

Bilgisayar Kullanıcı Adını Öğrenme

Sırasıyla Bilgisayarımın içerisine girin ardından C: sürücüsüne girin. Kullanıcılar klasörüne klikleyin. Karşınıza kullandığınız kullanıcı adları gelecek. Hangi kullanıcı adını kullanıyorsanız onun adını öğrenin ve yukarıda gösterdiğim yere yazın.

Eğer hız artma ile ilgili sorun yaşıyorsanız yorum kısmından bize yazabilirsiniz. İyi oyunlar.

8 Yorum

8 Yorum

 1. Soner

  22 Ağustos 2018 at 14:16

  Bende indirdim dosyayı ama winrar nasl bişey bilmiyorum direk mod klasörüne kopyaladim

 2. sefer

  19 Ekim 2018 at 06:53

  kolay gelsin hız limitini kaaldırıdım fakat daha önce 178 leri gördüğüm çekici vailant şimdi 138-140 ı geçmiyor oyun sürümünden mi kaynaklanıyor veya motor modlarımı yükseltebilirmiyim

 3. ali

  8 Aralık 2018 at 17:43

  kolay gelsin ben winrardan çıkarttım dosyayı ama bende bir klasörü yok kullanıcalrda

  • Cüneyt Çağala

   8 Aralık 2018 at 20:26

   başka yere kurulmuştur. bilgisayarınızdan kontrol etmeniz gerekiyor.

 4. random

  2 Ocak 2020 at 16:08

  indirdim içinden not defteri çıktı içinde garip şeyler yazıyordu bende attım ama hala hızım 90

 5. selçuk

  12 Nisan 2020 at 02:24

  Ben kopyaladım fakat olmadı hala 90km hızı geçmiyo

 6. EFE

  2 Ağustos 2020 at 09:00

  ABİ BENDE OLDU BENİM 90 LA GİDİYORDU VE HIZ LİMİTİ KALDIRMA YOKTU ŞİMDİ 130 140 KOLAY GELİYO BENİM İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

 7. dsadasds

  24 Haziran 2021 at 21:35

  nerden indircez ?

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı