Bilgi

Euro Truck Simulator 2 Türkiye Haritası


Herkese Merhaba, Bu yazımızda Euro Truck Simulator 2 severler için Türkiye Haritası Modunu yayınlıyoruz. Umarız beğenirsiniz.  Euro Truck Simulator 2 (ETS 2) için Avrupa’da bulunan ülkelerinde bulunduğu Türkiye Haritası Modunun yeni sürümü karşınızda. Türkiye Haritası Modunu ile Avrupa ülkelerine yük götürüp getirebiliyorsunuz. Hali hazırda sadece Marmara bölgesi mevcut sanırım sonrkai güncellemelerle bunlar tamamlanacak.

Şimdi aklınıza hangi iller var sorusu gelebilir hemen sayayım. Toplamda 9 il bulunuyor.  Edirne, İstanbul, Tekirdağ ,Çanakkale, Balıkesir, Bursa, Kocaeli, Sakarya ve Bilecik. Bu harita modu ile her ilin plakasına sahip araçları görebileceksiniz. Ayrıca illerin tabelaları görülecek. Ve tabiki camiler.

Euro Truck Simulator 2 Türkiye Haritası Modu: Tıkla/İndir

Not:
Oyun sürümü: 1.19.x, 1.20.x
Harita sürümü: V.2.1 (Beta)

Etiket: ets 2 türkiye modu, ets 2 türkiye modu indir, ets 2 türkiye modu indir gezginler, ets 2 türkiye modu nasıl yapılır, ets 2 türkiye haritası, ets 2 türkiye haritası indir gezginler, ets 2 anadolu haritası, ets 2 türkiye haritası kurulumu, ets 2 türkiye haritası kamyoncuyuz, ets 2 yamaları, ets 2 modları, ets 2 otobüs modu, ets 2 türkiye haritası yaması indir,ets 2 türkiye modu yapma, ets 2 otobüs modu, ets 2 türkiye modu indir tamindir, ets 2 türkiye modu oyundan atıyor, ets 2 türkiye modu nasıl kurulur…

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı