Bilgi

EXE Çalışmayı Durdurdu Hatası Çözümü


Özellikle ETS 2 veya GTA 5 gibi oyunlar mod yükleme v.s işlemlerinden sonra exe çalışmayı durdurdu şeklinde bir hata alabilirsiniz. Aslında bu hatanın sebebi birden fazla bir nedenle meydana gelmiş olabilir. Gerçekten baş ağrıtıcı bir hata. Bir çok yerde bu hata ile ilgili çözümler sunulmuş ancak hiçbiri çalışmıyor. Tabi benim aşağıda verdiğim çözüm yöntemi sizde %100 çalışacak diye bir kural yok. Ancak bu yöntem  %50 çözüm sağlıyor. Bu nedenle ben şimdi sizi bu çözüm yöntemi konusunda uyarmış olayım.

exe çalışmayı durdurdu gta 5

Baştan dediğim gibi bu hatanın nedeni bir çok şey olabiliyor. Şimdi izlere konusunda bilgi verelim.

1- Bilgisayarımın üzerine gelin sağ klik yapın ve ÖZELLİKLER‘i seçin.

exe çalışmayı durdurdu hatası çözümü (1)

2- Açılan pencerede Gelişmiş Sistem Ayarlarını seçtikten sonra Gelişmiş kısmında Performans yazan yerdeki AYARLAR‘ı seçin.

exe çalışmayı durdurdu hatası çözümü (2)

3- Bu aşamada ise Veri Yürütme Engellemesi sekmesine gelik EKLE diyoruz. Açılan pencerede oyunumuza ait exe dosyasını seçip Aç diyoruz ve UYGULA diyoruz. Şimdi oyuna girebiliriz.
exe çalışmayı durdurdu hatası çözümü (3)

Etiket: exe çalışmayı durdurdu, exe çalışmayı durdurdu hatası windows 8, exe çalışmayı durdurdu hatası windows 7, exe çalışmayı durdurdu windows 7, exe çalışmayı durdurdu hatası çözümü, exe çalışmayı durdurdu hatası, exe çalışmayı durdurdu hatası çözüm, exe çalışmayı durdurdu windows 7 64 bit, the raw exe çalışmayı durdurdu konusunda bilgi vermeye çalıştık.

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı