Bilgi

Instagram Profil Fotoğrafı İndirme| Programsız!


Herkese Merhaba. Bu yazımızda basit bir şekilde herhangi bir program, uygulama veya eklenti kullanmadan “Instagram Profil Fotoğraflarını Nasıl İndireceğinizi” anlatacağım. Instagram profil fotoğrafını indirmek için öncelikle profil fotoğrafı indirmek istediğiniz hesabın kullanıcı adını bilmeniz gerekiyor. Kullanıcı adı Instagram uygulamasında sayfanın hemen üst kısmında yer alıyor.  Kullanıcı adını bilmiyorsanız doğrudan ad-soyad girerek profil fotoğrafını indirebilirsiniz.

Herhangi bir hesaba ait Instagram profil fotoğrafını indirmek için öncelikle tarayıcımızı açıyoruz ve url kısmına buraya instadp.com yazıp bu siteye gidiyoruz. Ardından “Search Usarname” yazan arama kısmına profil fotoğrafını indirmek istediğimiz kullanıcı hesabını yazıyoruz. Karşımıza çıkan kullanıcı hesaplarından seçimimizi yapıyoruz.

Gelen sayfadan “Full Size” yazan sekmeyi seçiyoruz. Ardından karşımıza çıkan profil fotoğrafının üzerine sağ klik yapıyoruz ve karşımıza gelen pencereden “Resmi Farklı Kaydet” diyoruz. Eğer akıllı telefon kullanıyorsanız profil fotoğrafının üzerine uzunca basılı tutuyoruz ve karşımıza gelen pencereden “Resmi İndir” diyoruz.

İşlemimiz bu kadar. Eğer telefon kullandıysanız indirdiğiniz profil fotoğrafını telefonunuzun galeri kısmına giderek bulabilirsiniz. Benim anlatacaklarım bu kadar. Başka bir yazıda görüşmek üzere hoşça kalın.

#instagram #profil #fotoğrafı #indirme #resim #download #andorid #iphone

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı