Bilgi

Xiaomi Telefonlarda “Dual Camera” Yazısı Kaldırma! Tarih-Saat Yazısı Etiketi Ekleme veya Kaldırma!


Herkese Merhaba. Bu yazımızda basit bir şekilde “Xiaomi Telefonlar” ile çektiğiniz fotoğraflarda bulunan “Dual Camera” yazısını nasıl kaldıracağınızı veya farklı bir şekilde çektiğiniz görsellerde tarih-saat etiketini nasıl ekleyeceğinizi veya kaldıracağınızı anlatacağım.

Ekranda görüldüğü üzere kamera ayarlarında fotoğraf zaman etiketi ve cihaz etiketi aktif olduğu için Dual Camera ve Tarih Saat yazısı görünmekte. Dilerseniz çekmiş olduğum fotoğraftaki gibi her iki etiketi silebilir veya sadece tarih yazısını bırakabilir yada sadece dual camera yazısını bırakabilirsiniz.

Bunun için ayarlar sekmesinden Uygulamalar, Sistem Uygulama Ayarları ve buradan Kamera seçeneğini klikliyoruz.

Gelen pencereden Kamera sekmesi altında bulunan fotoğraf zaman etiketi ve cihaz etiketini aktif edersiniz çektiğiniz fotoğraflarda her iki yazı çıkacaktır.

Farklı bir şekilde her iki seçeneği pasif ederseniz çektiğiniz fotoğraflarda dual kamera, tarih vs. çıkmayacaktır.  Eğer dual kamera veya tarih yazılarından herhangi birinin çektiğiniz resimlerde çıkmasını istiyorsanız o seçeneği aktif hale getirebilirsiniz. Benim anlatacaklarım bu kadar. Yazıyı beğendiyseniz bizi takip etmeyi unutmayın. Başka bir yazıda görüşmek üzere hoşça kalın.

#xiaomi #dualcamera #yazı #kaldırma #tarih #saat #ekleme #fotoğraf #resim #dual #kamera #etiket

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı