Bilgi

Instagram Sizi Takip Etmeyenler | Instagram’da Takip Etmeyenleri Bulma (Kesin Çözüm)


İnstagram hesabı olanların en çok merak ettiği sorulardan bir tanesi kendisi takip ettiği halde takip etmeyenlerin kim olduğudur? Bu sorunun cevabını bir uygulama ile olabildiğince hızlı bir şekilde çözebiliyorsunuz. Şahsen denediğim bu uygulama hakkında kısaca bilgi verdikten sonra nasıl yapacağınızı anlatacağım.

Uygulamanın adı “Unfollowers for İnstagram” olup yaklaşık 10 milyon kişi tarafından indirilmiş ve 5 üzerinden 4.6 puan almış. Uygulama hem android hemde ios işletim sistemine sahip cihazlar için geliştirilmiş. Yapılan yorumları incelediğimde herhangi bir hesap çalma vs. ile karşılaşmadım. Hatta sizde Google Play/Play Store veya iTunes’ten yapılan yorumlara bakabilirsiniz. Ben burada android telefonlar için anlatacağım. Hali hazırda ios işletim sistemine sahip telefonlarda yöntem aynı.

1- Öncelikle uygulamayı kullanmak için bilmeniz gerekenler İnstagram hesabınızın kullanıcı adı ve şifresi. Eğer kullanıcı adı ve şifrenizi bilmiyorsanız hemen öğrenebilirsiniz. Instagram hesabınızın alttaki gibi ok ile gösterdiğim yerden Hesap >>> Şifre Değiştir kısmına gelin ve şifre değiştiri klikleyin. Eğer şifrenizi hatırlamıyorsanız Şifreni mi unuttun? Facebook’u kullanarak yenile kısmını seçin. Facebook hesabınıza şifrenizle giriş yaptıktan sonra size gelen panelden yeni şifrenizi belirleyin. Kullanıcı adınız ise hesap profil sayfanızın sol üsten yer alan kullanıcı adı oluyor. Burası tamamsa ikinci adıma geçebiliriz.

2- Uygulamayı dilerseniz Google Play/Play Store veya iTunes mağazalarında arama kısmına instagram takip etmeyenler yada unfollowers for instagram yazarak uyglamayı bulabileceğiniz gibi aşağıda verdiğim linkten telefonunuza indirip kurun.

  •  İnstagram Takip Etmeyenler/Unfollowers for İnstagram Uygulaması Android >>> İndir
  •  İnstagram Takip Etmeyenler/Unfollowers for İnstagram Uygulaması iTunes >>> İndir

3- Uygulamayı çalıştırdığınızda karşınıza bir kullanıcı adı ve şifre paneli gelecek. Instagram kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaptığınızda “geri takip etme” kısmında buluna kişiler sizin takip ettiğiniz fakat sizi takip etmeyen kişilerin olduğu liste çıkacaktır. Dilerseniz tek tek takibi bırakabilir veya 20-20 olacak şekilde takipten çıkabilirsiniz. Ayrıca burada karşılık takip ettiğiniz kişilerin listeside diğer sekmeden bakabilirsiniz.

Önemli Not: Uygulama ile işiniz bittikten sonra -tavsiyem- uygulamayı telefonunuzdan silin ve Instagram şifrenizi değiştirin. Bu uygulama ile ilgili hiçbir şikayet yok. Ancak siz yineden bunları yapmanız sizin iyiliğinize. Ne olur ne olmaz… Ben böyle yaptım. 

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı