Bilgi

İnstagramda Sizi Takip Etmeyenleri Bulma


Herkese Merhaba. Bu yazımızda sizlere “İnstagramda Sizi Takip Etmeyenleri Bulma” konusu ile ilgili az-biraz bilgi vermeye çalışacağım. İnstagram, -hepimizin bildiği üzere- sosyal medyada ücretsiz fotoğraf ve video paylaşma uygulaması. Bu alanda ilk hesap açtığımda tanıdıklarıma “takip isteği” yolladım. Tabi karşıdan beklenen şey –birazda nezaket gereği- takip isteğinizi onayladıktan sonra size takip isteği göndermek veya sizi takip etmek. Ancak durum böyle gerçeklemedi. Bazı arkadaşlarım takip isteğimi kabul ettikten sonra bana “geri takip isteği” göndermediler. Ayrıca bir şey daha fark ettim. Bazı platformlar size takip isteği yolluyor. Sizde tabi geri takip isteği yolluyorsunuz. Ancak birkaç gün sonra kontrol ettiğinizde “takipten çıktıklarını” fark ediyorsunuz. Sadece takipçi kasmak için yapılan bu ucuz numaralara karşı veya takip ettiğiniz halde geri takip etmeyen tanıdıklarınızı bularak kısayoldan takipten çıkmak için güzel bir uygulama bulunuyor. Uygulamanın adı Followers – Unfollowers.

Uygulamayı buradan veya Google Play’den Followers – Unfollowers yazarak indirebilirsiniz.

Uygulamayı çalıştırdığınızda bir onay ekranı gelecektir ve “I agree with this terms” onayını yapıp “Continue” dedikten sonra uygulama çalışacaktır. Gelen ekrana kullanıcı adımız ve şifremizle birlikte giriş yapıyoruz. Eğer şifrenizi hatırlamıyorsanız İnstagram ayarlar kısmından Facebook veya diğer seçeneklerden yeni şifre oluşturabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra açılan pencerede “Geri Takip Etme” yazan kısmında bulunan kısımda bulunan kişiler takip ettiğiniz halde sizi takip etmeyen kişileri oluşturmaktadır. Dilerseniz tek tek takipten çıkabileceğiniz gibi 20’lik kullanıcılar halinde sondan veya baştan takipten çıkabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı