Bilgi

İnstagram’ın Kamerasını Kullan Çalışmıyor


Herkese Merhaba. Bu yazımızda İnstagram kullanıcılarının sıklıkla yaşamış olduğu bir sorundan bahsedeceğim. İnstagram uygulamasında herhangi bir paylaşım yapmak (video-fotoğraf) için paylaşım seçeneğini kullandığınızda gelen “İnstagram’in Kamerasını Kullan” kısmı çalışmazsa aşağıda anlattığım yöntemi kullanarak sorunu giderebilirsiniz.

İlk olarak Ayarlar >>> Uygulamalar ve Bildirimler >>> Uygulamalar >>> İnstagram >>> Depolama >>> Önbelleği Temizle >>> Verileri Temizle dedikten sonra geri gelip “Sil” diyoruz.

İnstagram “Sil” dediğinizde aşağıdaki gibi bir uyarı gelecektir. Silme işlemi İnstagram uygulamasını fabrika ayarlarına çevirecektir.  İnstagramı sildiğinizde takipçileriniz, mesajlarınız veya profilinizle ilgili herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Burada sadece İnstagram uygulamasını silip yeniden yükleme işlemi yapıyoruz.

İnstagramı sildikten sonra tekrar Google Play‘den İnstagram yazarak veya buradan İnstagram’ı yeniden telefonumuza yüklüyoruz.

İnstagram‘ı yükledikten sonra paylaşım yapma ekranına geldiğinizde istenilen tüm izinlere “İzin Ver” diyoruz. Bu işlemlerden sonra paylaşım yapabileceksiniz. İşlemimiz tamamdır.

1 Yorum

1 Yorum

  1. Özge

    20 Aralık 2021 at 13:38

    Allah razı olsun

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı