Bilgi

İnstagram’da Takip İsteği Gönderilen Hesaplar


Herkese Merhaba. Bu yazımızda bir çok kişinin merak ettiği bir konu olan “İnstagram’da Takip İsteği Gönderdiğin Hesaplar” hakkında bilgi vermeye çalışacağım. İnstagram’da takip isteği gönderdiğiniz tüm hesapları aşağıda gösterdiğim adımları takip ederek kimlere istek gönderdiğinizi öğrenebilirsiniz. Ancak gösterdiğim yolda takip isteklerini tek seferde iptal etmeniz mümkün değil. Bunun için kullanıcı adlarını tek tek arama kısmından profiline giderek iptal etmeniz gerekiyor. 

Burada verdiğim linke gidin. (https://i.instagram.com/accounts/login/?next=/accounts/access_tool) Açılan pencerede kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin. Açılan pencerede bağlantılar sekmesi altında bulunan “Mevcut Takip İstekleri” kısmında tümünü gör diyelim. Gelen pencerede istek gönderdiğiniz tüm hesapların kullanıcı adları listelenecektir.Daha fazlasını gör diyerek istek gönderdiğiniz tüm hesapları listeleyebilirsiniz.

Aslında yukarıda verdiğim işlemi İnstagram Uygulamanızdan yapabilirsiniz. Ancak her nedense bugünlerde çalışmıyor. Aşağıdaki gibi bir hata veriyor. Bu nedenle manuel olarak link vererek işlemi yapmanızı sağladım. Sizin bu kısım çalışıyorsa aşağıda gösterdiğim gibi yapabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı