Bilgi

iOS 12 Beta Apple’ın Başına Bela Oldu!


Apple, iOS 12 beta sürümünde bildirim sorunu yaşıyor. iOS 12’nin son beta sürümünü kullanan iPhone ve iPad sahipleri sürekli “Yeni bir iOS güncellemesi var. Lütfen iOS 12, beta’dan güncelleyin” bildirimi alıyor.

Apple, geçtiğimiz günlerde geliştiricilerin karşısına iOS 12’nin 11. Beta sürümü ile çıkmıştı. iOS 12 beta sürümünde yeni bir bildirim sistemini test eden Apple, bu özelliği ile geçtiğimiz aylarda büyük beğeni toplamıştı. Ancak Apple’ın son yeniliği başına bela oldu.

Bugün iOS 12’nin 11. Beta sürümünü kullananlar sürekli “Yeni bir iOS güncellemesi var. Lütfen iOS 12 beta’dan güncelleyin” bildirimi almaya başladı. Kullanıcılar bu bildirimi kapat demesine rağmen belli aralıklar ile bildirim tekrardan ortaya çıkıyor.

OTA üzerinden gönderilen bu bildirim sorunu hala çözülmedi. iOS 12’nin son beta sürümünü kullananlar maalesef ki sistemdeki uyarıdan dolayı iPhone ve iPad’lerini kullanmakta güçlük çekiyor. Apple’ın önümüzdeki Salı günü iOS 12’nin 12. beta sürümünü yayınlaması bekleniyor.

Kaynak: CNN Türk

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı