Bilgi

Kendi E-Ticaret Sitemi Nasıl Kurarım? 


Online satış yapmak istiyorsanız, öncelikle ürün ve hizmetlerinizi insanlara ulaştırabileceğiniz bir e-ticaret sitesine sahip olmanız gerekiyor. Bu noktada ilk olarak e-ticaret sitesi nasıl kurulur sorusuna yanıt aramalısınız. Kuracağınız site daha fazla ürünü daha çok müşteriye en uygun fiyatlarla ulaştırabilecek özelliklere sahip olmalıdır. Yedi gün yirmi dört saat boyunca açık olan e-ticaret platformu, dünyanın dört bir yanında bulunan insanların erişimine açık olacağından kolay, anlaşılır ve rahat sipariş verilebilir olmalıdır.

Fiziksel mağazalar ile kıyasladığınızda sitenizde sınırsız sayıda ürün sergileyebilmeniz her zaman sizin için avantaj sağlayacaktır. Bu ve buna benzer avantajları elde edebilmek için e-ticaret kurulum gerekliliklerini yerine getirmeniz gerekiyor. Şirket kurmak, sitede size en çok kazandıracak ürünleri belirlemek, müşteri odaklı satış için hedef kitle analizi yapmak, size en uygun e-ticaret altyapısı belirlemek, çeşitli ödeme sistemlerine yer vermek ve daha pek çok özellik kuruluş aşamasında karşınıza çıkacaktır. Bunların hepsini bir arada bulmak istiyorsanız size en uygun ucuz e-ticaret paketi seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi Paketlerine Nasıl Karar Verilmeli?

E-ticaret platformu kurarken en büyük kurtarıcınız, ihtiyaçlarınızı karşılayan altyapı paketleri olacaktır. Her biri farklı içeriklere sahip olacak şekilde hazırlanan paketler, ihtiyacınızı karşılayacak şekilde ve en ekonomik fiyatlarla düzenlenmiştir. Bunlara geçmeden önce nelere gereksiniminiz olacağını görmek için ücretsiz paketten yararlanabilirsiniz. Ucuz e-ticaret paketi denildiğinde genellikle pek çok insan ilk olarak ücretsiz pakete yönelmektedir. Bu paketi kullanabilmek için öncelikle adınız, soyadınız, telefon numaranız, mağaza adınız ve e posta adresinizle sisteme kayıt yaptırmanız gerekecektir. Kayıt aşamasını tamamladıktan sonra deneme sürümü şeklinde olan sitenizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu kullanım sayesinde kendi e-ticaret platformu kurulumunuz için ilk adımı atmış olacaksınız.

E-Ticaret Paketi Fiyatları

Ucuz e-ticaret paketi almak istediğinizde sizin için en doğru adres kuşkusuz Kobisi’dir. Farklı özelliklere ve fiyat aralıklarına sahip paketlerden dilediğinizi seçebilir ve hemen satış yapmaya başlayabilirsiniz. Sitede yer alan paketler kendi içerisinde personal, plus, professional, business ve prime gibi seçeneklere ayrılmaktadır. Örneğin, personal paket içerisinde 500 ürün sergileme, bayiler için XML, kendi alan adınız gibi özellikler yer almaktadır. Bu ve diğer tüm paketler internet sitesine özel indirimler verilmektedir. Ayrıca senelik ödeme yaptığınız takdirde, ucuz e-ticaret paketi için belirlenen fiyat üzerinden Kobisi sizler için %15 indirim uygulanmaktadır. Böylece kuracağınız e ticaret platformu bütçenizi zorlamayacak ve sizin için daha avantajlı olacaktır. Kobisi e-ticaret altyapı fiyatlarını inceleyerek, mağazanıza uygun paketi seçebilir, anında online mağaza sahibi olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı