Bilgi

Outlook – Hotmail Neden Çalışmıyor? Hotmail ve Outlook Çöktü mü?


Hotmail tabanlı mail adreslerine gün içerisinde uzun bir süredir erişim sağlanamıyor. Ana sayfa her ne kadar açılmış olsa bile herhangi bir mail adresinden veri indirme ve veri gönderme şu an için imkansız. Hotmail ile ilgili bir çok kullanıcı “Hotmail ve Outlook Çöktü mü?” , “Outlook – Hotmail Neden Çalışmıyor?” sorularını soruyor.

Bugün bir çok kullanıcı “Outlook – Hotmail” e-posta hesaplarına ulaşmaya çalıştıklarında “Bir sorun oluştu. Outlook oturumunuzu açamadık. Bunun nedeni eski bir yer işareti kullanmanız olabilir. Lütfen https://outlook.live.com/owa/ konumundan oturum açmayı deneyin ve gerekiyorsa yer işaretinizi güncelleştirin.” uyarısı ile karşı karşıya kaldı. Aslında OneDrive ve Mobil Uygulama tarafında hiçbir sorun yok. Ancak internet üzerinden e-mail adreslerine ulaşmaya çalışan bir çok kişi şu anda hata ile karşılaşıyor.

Hotmail tarafında henüz resmi bir açıklama yapılmış değil. İlerleyen saatlerde konu ile ilgi açıklama yapılması bekleniyor. Microsoft’un eposta servisi Hotmail ve bulut bilişim platformu Outlook, geçen senelerde yaklaşık 1 saat ulaşılmaz hale gelmişti. Sosyal medyaya bakıldığında, ağırlıklı olarak Türkiye’de Outlook ve Hotmail neden çalışmıyor? Sorguları gündeme gelirken yurt dışında da Microsoft’un bazı farklı servislerinde de problemler yaşandığı görülüyor.

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı