Bilgi

%100 Çalışan Pokémon Go (APK) Android | Türkiye


Herkese Merhaba. Bu yazımızda sizlere Türkiye’den POKEMON GO oynamak isteyen kullanıcılar için %100 çalışan Pokemon Go oyunun APK’sını yayınlıyoruz. Hepimizin bildiği gibi Google Play’den indirdiğiniz Pokemon Go çalışmıyor. Bu nedeni oyunun henüz Türkiye’de hizmet vermiyor oluşu! Ancak verdiğim APK’yı telefonunuza indirerek POKEMON GO oynamaya başlayabilirsiniz. Telefonunuza kurduktan sonra gmail ile giriş yapın. 

Yalnız bazen serverler yoğun olduğu için oyuna giriş yapamayabilirsiniz. Ancak serverlar normale döndüğünde giriş yapıp oyuna başlayabilirsiniz. Bol bol gezmeniz dileğiyle. Selametle.

%100 Çalışan Pokémon Go (APK) Android | Türkiye

indir

Pokemon GO (APK), Pokemon karakterlerini bularak ilerlediğiniz bir sanal arttırılmış gerçeklik oyunu. Pokemon GO, şehrin dört bir yanına dağılmış sevilen Pokemon karakterlerini bularak ilerlediğiniz bir artırılmış gerçeklik oyunudur. Oyunda içerisinde şey müzeler, tarihi yapılar, anıtlar ve daha pek çok ilgi çekici yerde bulunan Pokemon karakterlerini bulup topunuz ve yardımcı öğelerle onları yakalamak. Bir yandan gezerken diğer yandan eğlendiren oyunda tahmin edeceğiniz üzere bir harita üzerinden ilerliyorsunuz ve artırılmış gerçeklik uygulamalarında olduğu gibi karşınıza Pokemon karakteri çıktığı vakit seçiminizi yaparak yakalıyorsunuz. Bu şekilde şehri gezerek tüm güçlü Pokemon’ları yakalayıp Pokedex’i tamamlamaya çalışıyorsunuz. Seviye atladıkça daha hareketli, yakalanması güç Pokemon’lar karşınıza çıkıyor.

Avatarınızı oluşturarak başladığınız macera oyununda aralarında Venusaur, Charizard, Blastoise ve Pikachu’nun da bulunduğu pek çok Pokemon karakterinin yerini akıllı telefonunuzdan veya Bluetooth destekli oyuna özel bir aksesuar olan Pokemon Go Plus ile tespit edebiliyorsunuz. Fazlasıyla hareketli bir kişilikseniz oyundan fazlasıyla keyif alacağınızı söyleyebiliriz.

NOT: Yukarıdaki Pokemon Go APK Tarafımca bizzat ANDROİD telefonda denenip, oynanmıştır.

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı