Bilgi

TP-Link Archer VR600 Modem İnceleme ve Teknik Özellikleri


Archer VR600, 2.4GHz bandında 300Mbps ve 5GHz bandında 1300Mbps seviyesine kadar toplamda 1.6Gbps seviyesine kadar çift bant taki WiFi hızını birleştirerek internet bağlantınızın tam potansiyelini ortaya çıkarır ve çevrimiçi uygulamalarda gecikmeyi ortadan kaldırır. 2 adet özel WiFi ağı daha fazla cihazı destekler ve sinyal çakışmalarının önüne geçerek daha kararlı bağlantı sunar.

En yeni VDSL2 teknolojisi sayesinde Archer VR600, ADSL2+ teknolojisinden beş kat daha hızlı olan etkileyici VDSL geniş bant hızını 100Mbps seviyesine kadar iletir. Archer VR600, her iki cihazı bir cihazda birleştirerek hem VDSL modem gibi hem de kablosuz Router gibi hizmet sunar. Entegre edilmiş DSL bağlantı noktası, VDSL2, ADSL2+ ADSL2 ve ADSL dahil tüm standart DSL bağlantılarını destekler.

Birden çok girişi ile Archer VR600, farklı internet bağlantı tipleri için size birçok seçenek sunar. DSL’e alternatif olarak, EWAN bağlantı noktası sayesinde Archer VR600, ethernet kablosu aracılığıyla kablolu ve fiber modemlerden gelen bağlantıları kabul eder. Ek olarak,1 adet USB bağlantı noktaları USB dongle ile 3G/4G mobil bağlantılarını destekler.

Archer VR600, 3 Adet yüksek performanslı harici antenler, Archer VR600 ürününün geniş ev ağı oluşturmasına yardımcı olur. Gelişmiş hüzmeleme teknolojisi kablosuz cihazların yerini otomatik olarak algılar ve istemci odaklı, yüksek verimlilikte kablosuz bağlantıları oluşturur. (Not: Archer VR600, Hüzmeleme Teknolojisini sadece 5GHz bandında destekler.)

Kablolu cihazlarınızın performansının en yüksek noktasına ulaşmasına yardımcı olmak için, Router’ın 4 gigabit ethernet bağlantı noktaları, standart ethernetten 10 kat daha hızlı çalışır. Ayrıca USB bağlantı noktalarından birine harici bir sürücü bağlamak, ağınızdaki herhangi bir cihaz ile dosya, fotoğraf, müzik ve video paylaşmanıza olanak sağlar.

Sezgisel web arayüzü ve güçlü Tether uygulaması sayesinde Archer VR600’ü dakikalar içinde ayarlayabilirsiniz. Tether ayrıca, ağ ayarlarını, ebeveyn denetimleri, uzaktan kumanda ve medya paylaşımı da dahil olmak üzere herhangi bir Android veya iOS cihazından yönetmenize de olanak tanır. Ayrıca, cihaz en son savunma ile yeni ağ tehditlerini önleyerek kendi donanım yazılımını otomatik olarak günceller.

TP-Link Archer VR600, AC1600 Kablosuz Gigabit VDSL/ADSL Modem Router

1- Süper Hızlı Wi-Fi: 2.4GHz’de 300Mbps ve 5GHz’de 1300Mbps hızları, online oyun, HD yayın ve büyük dosya indirmeleri için idealdir

2- Daha Geniş Menzil: Üç adet sökülebilen anten, stabil kablosuz bağlantıları ve en iyi kapsama alanını sağlar

3- Çok Yönlü Bağlantı: DSL, EWAN ve USB bağlantı noktalarıyla Archer VR600 DSL bağlantıları ile, fiber/kablo erişimi ile ve 3G/4G USB dongeları ile tamamen uyumludur.

4- Beamforming Teknolojisi: 5GHz bandında kablosuz aralığı ve performansını arttırır

5- Tether App: TP-LINK Tether, iOS ve Android cihazlarınızdan routerınıza erişmenizin ve routerınızı yönetmenin en kolay yoludur

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı