Bilgi

Unlocker İndir – Silinmeyen Dosya ve Klasörleri Silme Programı


Unlocker normal yollarla silinemeyen dosyalardan kurtulmanızı sağlayan basit ve küçük boyutlu bir programdır. Bilgisayarınızdan herhangi bir dosyayı silmek her zaman göründüğü kadar kolay olmayabilir. Özellikle bir dosyanın farklı bir uygulama tarafından kullanıldığını ve bu nedenle silinemeyeceğini söyleyen bir hata mesajı aldınız mı?

İşte Çözüm: Unlocker!

Unlocker Version 1.9.0 İndir

Download dedikten sonra açılan pencerede eğer İndirme seçeneği sayfada çıkmaz ise alttaki fotoğraftaki gibi sağ üstte bulunan İndirme linkini deneyin.

Unlocker’ın kullanımı olabildiğinde çok kolay: Yapacağınız tek şey silinemeyen dosyaya sağ klikleyip Unlocker seçmeniz ve SİL komutu vermeniz.

Ayrıca bu basit program dosya/klasör silmek dışında dosya/klasörü yeniden adlandırmak ya da başka bir yere taşımak arasında gibi bir işlem yapabilirsiniz. Eğer silmek istediğiniz klasör hala silinemiyorsa bilgisayarınızı yeniden başlattığınızda silme işlemini tamamlayabileceksiniz.

Unlocker’ın başka fonksiyonları ya da yapılandırma ayarları yoktur. Tek bir şey yapmanız gerekiyor. Klasörün üzerine sağ klikleyip UNLOCKER’i seçmek ardından açılan küçük pencereden EYLEM kısmına SİL demek. İşte bu kadar basit. Unlocker farklı uygulamalar ya da işlemler tarafından bloke edilmiş olan inatçı dosyalarınızı silmenizi sağlar. Unlocker ile silmek istediğinizde başka birisi kullanmakta olduğu için silinemeyen dosyalarıda silebilirsiniz.

Boyutu oldukça küçük olan Unlocker sayesinde, kapatamadığınız, sinirinizi bozan ve bilgisayarınızdan silemediğiniz uygulamaları rahatlıkla silebileceksiniz. Program sağ tuş menüsüne bir link ekliyor ve daha kolay işlem yapabilmenizi sağlıyor. Alanında en iyilerden biri olan Unlocker’ın kullanımı tamamen ücretsizdir.

  • Lisans: Freeware(Ücretsiz)
  • Program Dili: English
  • Yayıncı Kuruluş: CCollomb
  • İşletim Sistemi: Windows
  • Dosya Boyutu:3 KB

Unlocker Nasıl Kullanılır?

1- Yöntem: Silmek istediğiniz herhangi bir dosya, belge veya klasörün üzerine gelin ve sağ kikleyip Unlocker’ı seçin. Ardından açılan pencerede SİL komutundan sonra OK dediğinizde silinme işlemi gerçekleşecek.

2- Yöntem: Silinemeyen dosya, klasör veya belgeyi Unlocker programını çalıştırarak kullanabilirsiniz. Masaüstünde simgesi bulunan UNLOCKER programını çalıştırın ve silmek istediğiniz dosya klasörü bulup SİL ve OK deyin. İşlem bu kadar.

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı