Bilgi

USB Bellek İçi Boş Görünüyor Çözümü


USB Belleğinizi/Flash Diskinizi bilgisayara taktığınızda dolu gösterdiği halde içindeki bilgi, belge, fotoğraf veya klasörleri göremiyorsanız panik yapmanıza gerek yok. Büyük ihtimalle virüs bulaşmıştır. Ancak yapacağımız USB Bellekten bilgileri kurtarma işleminden sonra bilgisayarınızı bir antivirüs ile taratmanızı tavsiye ediyorum. Şimdi lafı çok uzatmadan USB Bellek boş görünme sorununa çözüm yolu göstereceğiz

1- Başlat >>> Çalıştır >>> CMD Yazıp >>> Enter yapın. Siyah bir ekran açılacaktır. (Yada Windows+R Tuşunada basabilirsiniz)

2- USB Belleğinizi/Flash Diskinizi bilgisayara takın ve hangi harfle gösteriliyorsa siyah ekrana o harfi örneğin F: yazıp ENTER yapın.

3- Enter yaptıktan sonra siyah ekrana attrib /s /d -r -a -s -h yazıp entera basınız. Şimdi USB Belleğinizi kontrol edebilirsiniz.

Not: Eğer sistem dosyası sıfırlanamıyor hatası aldıysanız attrib /d /s -h -r -s yazıp entera basın!

Etiket: flash bellek boş gözüküyor ama dolu ne yapmalıyım?  flash bellek dolu ama boş gözüküyor windows 8 çözümü nasıl olmalıdır, flash bellek dolu ama içi boş gözüküyor nasıl çözülmelidir, flash bellek boş görünüyor, flash bellek boş görünüyor çözüm flash disk boş ama dolu diyor, attrib kodu nedir, flash bellek boş ama dosya atamıyorum, flash bellek açılmıyor sorularınızın cevabı burada. Tech-Worm.com

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı