Bilgi

WhatsApp Telefon Numarası Gizleme (Programsız)


Herkese Merhaba. Bu yazımızda sizlere kısaca “Programsız WhatsApp Telefon Numarası Gizleme” olayını anlatacağız. Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ı Ücretsiz Ve Telefon Numaranızı Gizleyerek Kullanmak aslında oldukça basit.

WhatsApp’ı Ücretsiz Ve Telefon Numaranızı Gizleyerek Kullanın!

Milyonlarca kullanıcısı olan bu uygulamayı ABD merkezli birçok ücretsiz numara tahsis eden siteler sayesinde kendi numaramız haricinde farklı numaralarla kullanabiliriz. Bu sitelerden en bilinenler receive sms online ve vovox siteleri. Size vovox sitesinden nasıl gsm numarası alacağınızı anlatacağım.

İlk öncelikle yapmanız gereken https://signup.voxox.com/signupvoxox adresine gidin. Karşınıza çıkan üyelik formunu doldurun. Bu üyelik formu doldurulduktan sonra alt tarafta bulunan Sin Up Free butonuna tıklayın. Karşımıza sms onayı bekleyen bir ekran çıkacaktır. Burada kendi numaramızı yazıyoruz ve Submit butonuna tıklıyoruz. Cep telefonumuza gelen aktivasyon kodunu ekranda bulunan yere gelerek yazıyoruz ve yine Submit butonuyla gönderiyoruz. Onaylanan aktivasyon koduyla birlikte yeni numaramız hazır. Daha sonra Whatsapp uygulamasına gelerek doğrulama ekranına yeni numaramızı giriyoruz. Whatsapp kendi numaramızı yazacağımızı varsaydığından telefona mesaj gelmesini bekleyecektir. Bu sırada geri sayım bittikten sonra yeni alınan mobil numramıza gelen kodu ekrana gireceğiz. Bu numaraya gelen sms ve çağrıları uygulama sayesinde veya verdiğimiz mail adresinde görebilmekteyiz. Sms’ler mail olarak bize gelecektir. Gelen kodu mail adresinden kopyalayıp Whatsapp’a girelim. Tebrikler. İşlem bu kadar! WhatsApp’ı artık kendi numaramız olmadan kullanabiliriz. Böylece ilk yıldan sonraki kullanım ücretini de pratikte tahsil edemeyecekler.

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı