Bilgi

WordPress Otomatik Facebook ve Twitter Paylaşım Yapma


Herkese Merhaba. Bu yazımızda WordPress kullanıcılarının en çok yapmak istediği bir işlemden bahsetmek istiyorum. Eğer dinamik bir wordpress web siteniz varsa içeriklerinizin otomatik olarak Facebook, Twitter, Pinterest, Google+, LinkedIn, LinkedIn Company, Tumblr, Feed, Stock Twits gibi sosyal medya platformlarında paylaşılmasını sağlayabilirsiniz.

Bunun için herhangi bir eklenti vs. kullanmanıza gerek yok. https://app.dlvrit.com/ adresine gidip üye olmanız ve devamında ayarları yapmanız yeterli. Ayarlar dediğim öyle çok zor kafanızı ağrıtacak ayarlar değil. Add a Route dediksen sonra sitenizin RSS uzantısını girin örneğin: https://www.tech-worm.com/feed/ ardından bağlayacağınız facebook, twitter hesaplarına ait yetkilendirmeleri yapın. İşlem bu kadar. Yalnız Facebook, Twitter dışında kalan Pinterest, Google+, LinkedIn, LinkedIn Company, Tumblr, Feed, Stock Twits sosyal medya hesaplarında otomatik paylaşım ücretli. Ücretinin ne kadar olduğunu bilmiyorum. Ama ilgileniyorsanız boş yere eklentilerle boğuşmanıza gerek kalmayacak. 

Ayrıca tek seferde kaç tane yaplaşım yapabiliyorsunuz onu bilmiyorum. Ancak bloggerlar için oldukça uygun. Yıllardır kullanıyorum ve hiçbir sorun yaşamadım.

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı