Bilgi

Youtube’dan Videolar Nasıl Silinir?


YouTube kanalınıza yüklediğiniz her videoyu aşağıda gösterdiğimiz birkaç adımda silebilirsiniz. Video silme işlemi kalıcıdır; bu işlemden sonra videoyu YouTube üzerinden geri yükleyemezsiniz. Videoyu gelecekte izlemek isterseniz videonun yedeği olduğundan emin olun. Bir videoyu sildikten sonra video URL’si ve başlığı YouTube Analytics içinde gösterilmez veya aratılamaz. İzlenme süresi gibi videoyla ilişkilendirilen veriler, toplu raporlarda yer almaya devam eder ancak silinmiş videoyla ilişkilendirilmez.

1- YouTube hesabınızla oturum açın ve sağ üst kısmında bulunan profil fotoğrafınıza veya simgenize klikleyin. Açılan pencereden YouTube Studio (beta) yazan yeri klikleyin.

2- Açılan sol kısımdaki menüden Videolar‘ı seçin. Silmek istediğiniz videonun yanında bulunan üç nokta simgesini klikleyin.

3- Açılan panelden “Sil” deyin.

4- Bu video kalıcı olarak silinsin mi? YouTube’dan video silmenin kalıcı bir işlem olduğunu ve geri alınamayacağını kabul ediyorum. Bu işlemle birlikte videonun yorumları da silinecek, uyarısına onay verip “Videoyu Sil” dediğimizde videonuz kalıcı olarak silinecektir.

Youtube’dan Videolar Nasıl Silinir? (Video)

Yorum yapmak için tıklayın.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı