Bilgi

Youtube’un Bu Sürümü Güncel Değil ve Cihazınıza Uygun Güncelleme Bulunmuyor | %100 ÇÖZÜM!


Herkse Merhaba. Bu yazımızda sizlere “Youtube’un Bu Sürümü Güncel Değil ve Cihazınıza Uygun Güncelleme Bulunmuyor” hatası ile ilgili çözüm yolu göstereceğim. İşlemlerimiz olabildiğince basit. Ayrıca hemen altta bulunan videoyu izleyerek te “Youtube’un Bu Sürümü Güncel Değil” sorununa çözüm bulabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz varsa yorum kısmından bize yazabilirsiniz. Kısa zamanda cevap vermeye çalışırız. Hazırsanız başlayalım.

İlk aşamamızda Ayarlar | Uygulamalar kısmına giderek “YouTube” uygulamasını buluyoruz ve “Güncellemeleri Kaldır” seçeneğini seçerek işlemimizi tamamlıyoruz.

Ardından “Play Store” uygulamasına giderek arama kısmına “YouTube” yazıyoruz ve gelen pencerede “YouTube” uygulamasını güncelliyoruz.

İşlemimiz bu kadar basit. Şimdi “YouTube” uygulamasını kullanamaya başlayabilirsiniz.

2 Yorum

2 Yorum

 1. Gulay

  17 Ocak 2022 at 23:47

  Samsung eski akıllı telefonda YouTube hiçbir şekilde açılmıyor malesef telefon desteklemiyor diyor sürüm en son güncellemede anlamadık neden oluyor olay storede YouTube çıkmıyor malesef bir yolu var mı fabrika ayarlarına dondurdum ama nafile

  • Cüneyt Çağala

   18 Ocak 2022 at 00:58

   Merhaba Gülay. Bu tipte hata veren cihazlar güncelleme yapmadığından kaynaklanıyor. Her cihazın bir kullanım süresi bulunuyor. Bu kullanımdan sonra cihazın firması yeni güncelleme yayınlamayınca hata kaçınılmaz oluyor. Gösterdiğim yöntemden başka hiçbir yolu yok. Sadece tarayıcıyı masaüstü moduna alıp bu şekilde youtube açabilirsiniz.

"Yorum Yazın"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı